Jako další v našem seriálu o povolání žen vám přinášíme rozhovor s herečkou a moderátorkou Evou Aichmajerovou. Rozhovor je součástí soutěže O nej... povolání, ve které můžete vyhrát mobilní telefon!

Ahoj Evo. Tebe není třeba představovat. Jsi moderátorka. Nedávno jsi se ale svěřovala, že po tobě někdo chtěl, abys něco zazpívala. Nemáš ambice stát se zpěvačkou?
To bych nikomu neudělala, jsem opravdu hyena co se týká zpěvu, rozsah dva tóny hovoří snad za vše. Jednou jsem to zkusila, ale za pomoci maximálních technologií z toho nebylo zase nic jiného než vytí zavilé hyeny bez rytmu a frázování.
 
Mnoho záštiplných lidí ti neustále připomíná tvoji minulost v modelingu, které jsi dávno dala vale. Vím, že je to častý dotaz, ale co nejvíc platí na to, aby si člověk všechny ty jedovaté poznámky nepustil k tělu?
Vše, co dělám, je moje věc, a pokud to nikomu neubližuje, tak mi do toho nemá kdo co mluvit. Nekradla jsem, nezabíjela a naopak si myslím, že mé fotky spoustu lidí potěšily. :-) A lidé, kteří mě znají, vědí, jaká jsem, a nikdy mi nic nevyčítali. A lidé, kteří mě neznají a chtějí si udělat názor pouze podle 10 let starých fotek… je to jejich volba.
 
Když se tedy zvládneš povznést nad tyto věci, co děláš s každodenním stresem? Vím, že tvoje povolání je náročné a člověk se musí otáčet… Jak relaxuješ?
Miluju thajské masáže, dobré jídlo, spánek, procházky se svým psem Pralinkou a četbu sci-fi.
 
Knížky a zejména sci-fi - způsob odpočinku, který by do tebe neřekl nikdo, kdo tě zná pouze z médií. Rozpovídej se, co bys čtenářkám doporučila, blíží se čas dovolených…
Teď zrovna čtu knihu od Miroslava Žambocha „Drsný spasitel“ a nějak se od ní nemohu odtrhnout, dále pak knihu mého bývalého šéfa Ondřeje Hoppnera „Zpověď bulvární hyeny“, a to je opravdu extrémně čtivá záležitost, takže pokud chcete nahlédnout do tajů bulváru a přitom se i pobavit, pak směle do toho.
 
Když jsem se zeptal na relaxaci, musím se zeptat i na její opak. Kolik projektů najednou ti běží právě teď a jaké?
Tak momentálně moderuji na Primě každý druhý týden dvě hodiny denně po celý týden, jednou týdně na Óčku, do toho dělám produkční Gastro média Cupu, což je fotbalový turnaj médií a restaurací na Strahově, dále pak The best of Prague, charitativní večer pod záštitou nadace Václava a Livie Klausových, kde budou osobnosti předvádět večerní šaty a bude tam i spousta hudebníků, potom také jako produkční pracuji na celovečerním dokumentu do kin o Janu Saudkovi a pak mám ještě jeden projekt, který je ovšem tajný, takže o něm zatím nemohu mluvit.
 
A je to hodně, nebo málo? Je teď už okurková sezona, nebo jsi vytížená na maximum?
No, možná bych mohla ještě vynechat ty své 4 hodiny spánku a něco by se tam ještě vešlo. :-)
 
A co jednorázové akce? Jsi vidět tu i onde, jak se dá najmout na moderování Eva Aichmajerová?
Ty samozřejmě mám taky, asi tak jednou týdně, zatím ta okurka není, naštěstí, ale tato práce není jistá, proto se raději soustředím na produkci. A najmout se dám jednoduše eva@aichmajerova.com  - napište poptávku a moje manažerka vám odpoví.
 
Když toho máš tolik, jak to všechno stíháš? Co scénáře? Jak ti jde jejich učení a kolik jim dáváš času?
Učení už mám za ty roky zvládnuté, moc času na ně nepotřebuji, mám krátkodobou paměť, ale jistější jsem si s papírem v ruce. :-) A taky divadlo, které hraji s Janem Krausem, Ivanou Chýlkovou a Evou Holubovou už mám v hlavě celé roky, myslím, že asi tak 10 let, což je doba, po kterou představení Nahniličko hrajeme.
 
Budeš mít při tom všem, co děláš, vůbec nějaký čas na dovolenou? A pokud ano, kam se chystáš? Popřípadě… prozradíš nám s kým? :) Dovolená opravdu nehrozí, takže nemusím ani prozrazovat s kým!
 
To byly plány na nejbližší dobu, ale co ty dlouhodobější? Patříš k těm, kteří mají jasný cíl, ke kterému jdou co nejpřímější cestou? Jaký je ten tvůj?
Věnovat se produkci, herečka nebo moderátorka je věc a profese krásná, ale prchává, přijdou jiné, lepší, mladší a budu bez práce, takže produkce.
 
A na závěr bych se tě chtěl ještě zeptat, co bys dělala, kdybys z jakéhokoli důvodu musela nechat moderování. Co bys chtěla dělat? Chtěla bych být rentiérka a dělat jen věci a práci pro radost, ať už svou či ostatních.

Eva Aichmajerová vystudovala střední pedagogickou školu. V současnosti hraje v divadelní komedii Jana Krause Nahniličko, moderuje na televizích Prima a Óčko a věnuje se produkci. Do povědomí vstoupila nejen erotickými fotografiemi, ale třeba jako aktérka seriálu Ulice a moderátorka reality show Big Brother. Další informace o jejích aktivitách naleznete na jejích internetových stránkách www.aichmajerova.com.

 

Soutěž: nápověda č. 4 - Zelený dům stojí hned nalevo od bílého.

Reklama