Moderátorka Eva Aichmajerová v sobotu předčasně porodila syna Michaela. A to celý měsíc a půl před termínem!

Malý Michael se narodil v pražské Podolské nemocnici už v sobotu po půl třetí odpledne, ale pro média byla tato informace k dispozici až dnes. Chlapeček byl ale s ohledem na termín pěkný cvalík. Po porodu vážil 2700 g a měřil 46 cm. Ihned po narození však musel do inkubátoru.ev

„Bylo to dost náročné, takže jsme zatím v porodnici. Netuším, kdy nás pustí domů,“ řekla Eva Blesku. „Celý týden trvalo, než jsem začala kojit. Malý nemá vůbec sílu sát. Musíme přikrmovat, takže kromě kojení každé zhruba 2,5 ještě odstříkávám mlíčko, aby měl jen ode mě,“ dodala.

„Malý je tak maličký, že mu říkáme králíčku. Včera večer jsme poprvé s manželem koupali a René je naprosto úžasný otec a jde mu úplně vše, tedy kromě kojení. Jsem absolutně šťastná!“ netají se Eva.

Jak se to všechno tak rychle seběhlo? „Jeli jsme s Rendou v pátek na víkend na Želiv, ale v sobotu ráno mi praskla voda. Okamžitě jsme vyrazili zpět do Prahy a jen se modlili, aby nebyla ucpaná dálnice, rodit v autě jsem opravdu nechtěla. Můj porodník Miroslav Verner, který rodil i dítě Daniely Peštové, sice neměl službu, ale nakonec to do nemocnice stihl. Vytáhla jsem ho z posilovny,“ řekla moderátorka a nyní už i maminka Eva Aichmajerová. U porodu byl i Evin manžel René Decastelo, za něhož se Eva provdala teprve před měsícem. Ještě, že to stihli!

Čtěte také...

Aichmajerová se vdala. Co říkáte na její šaty?

 

Reklama