bbbbbbbI když moderátorka Lucie Borhyová ještě před měsícem tvrdila, že jí vztah na dálku vyhovuje, dnes je všechno jinak. Svého přítele, podnikatele Nika a otce svého syna Lucase, prý právě opustila.

„Lucii a Nikovi to už delší dobu neklapalo,“ potvrdil deníku Blesk člověk blízký Lucčinu expříteli Alanu Babickému. „Už spolu nějaký čas nejsou,“ dodal.

Vztah na dálku prý moderátorce nevyhovoval a stále častěji ho provázely spory. Lucie se nemínila vzdát práce na Nově a Niko zase nemohl opustit rodinnou firmu uprostřed turistické sezony na Krétě. Neviděli se kvůli tomu i několik měsíců a pouhé telefonní hovory nemohly lásku dlouho udržet. Navíc nebyly žádné vyhlídky na společné bydlení, protože Niko je doma na Krétě a Lucie by neopustila Prahu a svou práci.

Podle kolegů z Novy trávila Lucie část svojí dovolené sama a nebylo to v Řecku… Objevily se dokonce spekulace o tom, že se blonďatá kráska chce vrátit ke svému bývalému příteli Alanu Babickému. „Nechodíme spolu, s Alanem jsme od našeho rozchodu pouze blízcí přátelé,“ napsala včera v SMS Lucie. Není to ale škoda?

Alan je pro Lucii velká opora. Hledala u něj útočiště i v roce 2004, když skončil její dvouměsíční románek s Jaromírem Jágrem. I minulý týden se Lucie s Alanem sešla. Podle lidí z Alanova okolí potřebovala Borhyová oporu právě kvůli čerstvému rozchodu s Nikem.

Myslíte si, že vztah na dálku může dlouhodobě fungovat, nebo je to předem ztracená investice?

Reklama