Není to tak dávno, co jsme vám avizovali vznik nové funkce v magazínu Žena-in.cz. Jedná se o funkci dobrovolnou a zároveň volenou. Včera jsme ukončili hlasování o "administrátory" Ženy-in. Všem, kteří mají a měli o tuto funkci zájem, velmi děkujeme.

Ještě dříve, než vítěze hlasování jmenuji, upřesním jejich funkce. Po dohodě mezi námi administrátory (Krize, Capy) jsme zvolili jako označení pro funkci zvolených slovo MODERÁTOR. Důvod je nasnadě - pod slovem administrátor si každý představí neomezené vládce serveru - a těmi vaši nejoblíbenější moderátoři nebudou.

Ještě jednou moc děkuji a gratuluji ke zvolení lidem skrývajícím se za přezdívkami:

borovsky

Vivian

Eva_Fl

kubikm

hašlerka

Výše jmenovaní v průběhu dnešního a zítřejšího dne převezmou od nás některé pravomoci a zároveň s tím přibudou nové možnosti týkající se správy webu. Všem moderátorům se omlouváme za to, že si budou moci své administrační práva a možnosti odzkoušet až v ostrém provozu, ale některé věci se dodělávaly až o víkendu, a tak ani my sami je ještě teď (neděle večer) nemáme otestované. V průběhu dnešního dne s nimi Capy naváže komunikaci a vše jim vysvětlí a předá.

Pevně věříme, že Moderátoři se stanou těmi, na které se budete vždy s důvěrou moci obrátit s prosbou o radu či pomoc v rámci našeho magazínu. Kdo je moderátorem, poznáte podle toho, že jeho nick, ať už ve výpisu on-line, nebo u příspěvků, bude zelený.

Moderátoři budou od dnešního dne moci mazat příspěvky a místo nich umístit zdůvodnění své akce. Moderátoři budou moci v krajním případě zakazovat přístup na web, udělovat bobříky mlčení apod. Všichni pevně doufáme, že toho nebude třeba. I když v historii Ženy-in se to již několikrát stalo. (Jen tak mimochodem mezi těmi, co dostali zákaz vstupu na web kdysi byla i naše současná šéfredaktorka Merylka :-)) )

Dále se od dnešního dne budete moci obracet na Moderátory s prosbou o schválení obrázků do diskusí a tito budou moci i poslat na váš e-mail zapomenuté heslo. Nebojte se - k citlivým datům nebudou mít přístup a ani vaše heslo nebudou znát.

A v neposlední řadě budou moci připisovat nová fakta a rady do stránky s nejčastějšími dotazy (FAQ).

Protože všichni Moderátoři patří mezi velmi zkušené uživatele/ky, věříme, že nám pomohou udělat pořádek v diskusích. Jaký, to si necháme jako překvapení, a hlavně věříme, že to s námi domyslí...


Již v brzké době by měla přibýt možnost podívat se na to, který z moderátorů je on-line, a poslat jim vzkaz. V nepřítomnosti všech by takový vzkaz dorazil tomu, který z nich se přihlásí jako první.

Pro redakci je to zcela nová věc. Doufáme, že nám všem přinese hodně pozitivního. Na závěr jim všem ještě jednou děkujeme a těšíme se s nimi na spolupráci.

Reklama