605e44b55dd73cl.jpg
Foto: Profimedia

Z ohlasů vyplývá, že nějaký svůj podivný a logicky nevysvětlitelný zvyk má asi každý druhý. Možná jste se jako děti snažily při chůzi po venku nešlápnout na spáry mezi dlažebními kostkami a možná, že to někdy děláte i v dospělosti. S jakými bizarnostmi se lidé moderátorovi svěřili?

Katie Hellams: Bonbóny M&Ms jím vždy po dvojících a taky v určitém pořadí barev. Nejdřív sním oranžové, potom červené, hnědé, žluté, zelené a končím modrými.

Jules.: Pokud neumyji nádobí v určitém pořadí, mám pocit, že není tak čisté, jak by mělo být. Správné pořadí je příbory, sklenice, talíře, mísy a pánve.

A Werewolf in Space: Když jsem byl malý, máma mi řekla, abych nemluvil o tom, co se mi v noci zdálo před snídaní, jinak se mi to splní. Dodnes se nejdřív najím, než se svěřím s noční můrou.

NatteringNic: Když zesiluju nebo zeslabuju hlasitost, vždycky musím skončit na sudém čísle. 36 je příliš potichu a 38 zase moc nahlas? No jednu hlasitost si vyberte, protože na 37 to nenechám.

Kateri: Před cestou autem si musím pustit písničku Sweet Caroline, abych dobře dojela.

Texasheatlikewhoa: Na každý Nový rok otevřu dveře a okna, a dávám tak starému roku možnost, aby odešel.

Alicia Benner: Při spaní musím mít vždy přikryté nohy, jinak se bojím, že mě za ně něco chytí.

Kansas Bradbury: Jídlo na talíři jím vždycky rovnoměrně. Od každého sousto. Nechci v žádné potravině vyvolat pocit, že je to moje poslední volba.

Zaine: Když někdo sedí na rohu stolu, nikdy se nevdá nebo neožení.

Kimberley Maran: Když někomu dávám jako dárek peněženku, vždycky do ní dám nějaké peníze, i kdyby to mělo být pár drobných.

Rigo Cruz: Během bouřky se nikdy nesprchuju, protože moje matka říkávala, že do mě ve sprše udeří blesk.

Abby Tribble: Když se při nějaké příležitosti tleská, vždycky musím mít poslední tlesknutí.

Rhai: Když vidím na hodinách čas 11:11, něco si přeju.

Ross Gardner: Před spaním se musím třikrát ujistit, že jsem zamknul, abych se vyhnul tomu, že mě někdo ve spánku zabije. Když si nemůžu vzpomenout, jestli už jsem to třikrát udělal, musím třikrát znovu.

Gutter Queen: Nemůžu vstát z postele, pokud čas nekončí nulou nebo pětkou. Když je 8:02, musím počkat tři minuty.

Pinairea: Při spánku musím mít vlasy tak, aby mi zakrývaly ucho, protože nechci, aby mi do něj vlezli pavouci. Moje vlasy je určitě zastaví.

Reklama