Lizzo
Zpěvačka Lizzo na sebe většinou strhává pozornost tím, že prodává své korpulentní křivky v odhalených modelech. Tentokrát se ovšem vydala zcela opačnou cestou a z objemných šatů Jean Paul Gautier jí vykukovala jen hlava a ramena. Mačkavá látka působila dosti plastovým dojmem a zpěvačka tak vypadala, že se zahalila do obřího odpadkového pytle.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Taylor Swift
U další zpěvačky to zase vypadalo, že si na sebe místo šatů jen navěsila nejrůznější náhrdelníky. Dorazila totiž oděná do blyštivých kamínků, které důmyslně zakrývaly intimní partie. Šaty byly v mini délce a pocházely z dílny Oscar de la Renta.

profimedia-0717302273.jpgFoto: Profimedia

Remi Wolf
Zatímco někdo chce být na podobných akcích za krásnou dámu, někdo na sebe chce pouze upoutat pozornost extravagantním modelem nebo netradiční kombinací. A to byl i případ zpěvačky Remi Wolf, která zvolila výrazné pruhované šaty na jedno rameno. Prodlužovaly se v rukavici a zpěvačka si k nim vzala puntíkované punčochy a oranžové boty.

profimedia-0717303588.jpgFoto: Profimedia

Becky G
Americká zpěvačka Becky G se k fotografům točila hlavně z boku, aby co nejvíce prodala zajímavě řešené šaty s výraznými průstřihy na bocích. Model zdobený křišťálovými aplikacemi je z kolekce Zuhair Murad pro podzim 2022. Mozaika obrázků, která tvořila přední stranu, byla inspirovaná tarotovými kartami.

630c6baf366e0profimedia-0717291802.jpgFoto: Profimedia

Lil Nas
Své příznivce rozhodně nezklamal rapper Lil Nas, který se vyžívá v extravagantních modelech. Ty často stírají hranice mezi tím, co bylo tradičně považováno za dámskou a pánskou módu. Tentokrát sáhl po outfitu, v němž připomínal padlého anděla. Kromě kalhot ho tvořila sukně a také pokrývka hlavy posetá stovkami peříček. Šlo o model z dílny návrháře Harrise Reeda.

lil.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Glamour, Edition.CNN, Elle, Page Six