Je to vůbec možné? Ač prochází velmi přísným výběrem, a některé na sobě musí ještě pěkně „zamakat“, měly ji skoro všechny. Zase jsem ztratila jeden mindrák

Z každé akce se musí vytěžit maximum. A to si pište, že přehlídka spodního prádla je na zajímavé postřehy dost bohatá. Zvláště, když máte modelky doslova na dosah, a vidíte každou pihu, jizvu či dolíček. Nejednou zjistíte, že jsou to holky z masa kostí, které mají své „nedostatky“, a přestanete z nich mít mindrák.

„Jak může holka, která nemá prsa, předvádět prádlo?“ zeptal se mě nečekaně fotograf Michal s očima upřenýma na jednu z modelek. „Protože má krásně dlouhé nohy,“ odpověděla jsem dost nelogicky. „Tak ať předvádí kozačky,“ on na to. To mě docela pobavilo. Michal toho moc nenamluví, ale když něco řekne, stojí to za to.

Rautík po přehlídce.

prdelky

Co nesnědli fotografové a redaktorky, to dozobaly modelky. Tady už v civilu. A nemyslete si, že na jejich talířcích byla jen zelenina. Považte, dokonce pečivo! A to by neměly na noc. Uhlohydráty přece zadržují vodu.

Ale mnohdy jsou mnohem lepší pastvou pro oči samotné redaktorky a jejich doprovod.

Temná sekce

redaktorky

Barevná sekce

policie

Komentář si domyslete samy.

Právem se můžete dožadovat i mé fotky, ale bohužel, nemohu sloužit. Michal mě sice chtěl vyfotit, ale pak usoudil, že jsem celá modrá, takže to nestojí za řeč. Patrně bych se ten večer hodila spíš do temné sekce, protože jsem měla na sobě tmavě modré džíny, tmavě modrou košili a modrobílý vzorovaný šátek na krku.

Třeba mou maličkost uvidíte v nějakém časopise, jak si mě bere na paškál jiná módní redaktorka. Nemohla bych se zlobit. Taková už je naše práce.

Čtěte také:

Přísně tajné, odtajněno. Podprsenka za 60 milionů

Foto na mou žádost: Michal Protivanský

Reklama