Modelky jsou sice chodící věšáky na šaty, ale to neznamená, že v nich vypadají lépe než „běžné“ ženy. Podívejte se a srovnejte, komu to sluší víc. Modelce, nebo celebritě? Módní policie Ženy-in má tento názor:

hh

Kam se hrabe modelka na Diane Krugerovou. Začněme od hlavy: Zvolila lepší účes. Výčes nechá vyniknout „opeřenému“ dekoltu. Má lépe tvarovanou postavu, na níž se prosadí struktura šatů, hezčí nohy, elegantnější postoj.

uu

Modelka versus Sienna Millerová. U modelky sice díky černým doplňkům lépe vyniká zajímavá textura materiálu, ale celek působí studeně. Krásně osvalené nohy a lehounce rozvrkočený účes jsou rozhodně více sexy.

lll

V tomto případě bych dala hlas modelce. Beyoncé má sice svůdně žensky tvarovanou figuru, ale k už tak dost feminnímu modelu se více hodí kontrast - „vymakaná“ sportovní postava. Celek nepůsobí tak lacině.

kkk

Modelka versus Angie Harmonová. Komplet ve stylu Indiana Jonese Angie podstatně zjednodušila, a tím ho (trochu paradoxně) povýšila na společenský model.

lll

Modelka versus modelka Kate Mossová. Černé punčochy a lakovky na platformě sice efektně kontrastují, ale působí usedle. Polovysoké kozačky na „holých“ nohách dodávají futuristicky laděnému modelu větší šťávu.

Nesouhlasíte s mým hodnocením? Dobrá, udělejte si své.

Reklama