Modelka Daniela Peštová prozradila, že vidí-li hezký kabát či kabelku, nikdy se neovládne a musí je koupit. Ve skříni jich už prý má desítky.

„Móda je zábavná forma sebevyjádření a je to také způsob, jak se prezentovat před lidmi a světem,“ řekla partnerka slovenského zpěváka Pavla Habery o svém vztahu k módě. „Já sama nejvíce ulítávám na kabelkách a kabátech, mám jich v šatníku desítky,“ svěřila se.h

Se svou závislostí na módních hadřících ale není jediná. Trpí jí především celebrity, které na to mají, ale i „normální“ ženy. Vyhlášená otrokyně značkových butiků je manželka známého fotbalisty Davida Backhama Viktoria. Ta je za oblečení schopná utratit desítky tisíc dolarů denně. „Když se mi něco hodně líbí a nedokážu se rozhodnout o barvě, koupím to ve všech, které jsou k mání,“ pochlubila se bývalá Spice girl.

Je zajímavé, že jako největší droga fungují boty. Závislost na jejich nákupu mimo jiné přiznala i herečka a zpěvačka Jennifer Lopezová, která jich má tisíce párů! Podobně postižená je i česká herečka Mahulena Bočanová, jejíž botníkové jmění se ale počítá jen na stovky.

Největší kuriozitou je modelka Claudia Schifferová, která má tolik oblečení, že jí na něj její manžel musel koupit dva letecké hangáry. Modelka v nich udržuje stálou teplotu i vlhkost, aby se životnost jejích luxusních kousků skladováním snižovala co nejpomaleji.

Na čem ulítáváte vy? Je něco, u čeho nemůžete odolat a „musíte“ si to koupit?

Reklama