Profesionální modeling se podle Pavlíny Němcové na vlasech podepíše velmi brzy. Sama říká, že modelky obecně trpí na poškozené a oslabené vlasy. „Ano, profesionální modelky mají opravdu vlasy často zničené. Nedá se tomu vyhnout,“ přiznává. Proto je pro ni nezbytná nejen kvalitní péče o vlasy, ale především profesionální vlasová kosmetika. „V zahraničí ženy považují vlasy za velmi důležité, a proto se nebojí mnohem více investovat do kvalitních produktů. Je pro ně samozřejmé, že je svěří do rukou profesionálů,“ srovnává Pavlína Němcová své zkušenosti. 

Profesionální kadeřník Michal Zapoměl svou péčí navrátil vlasům Pavlíny Němcové kvalitu a zdravou přirozenou krásu. Docílil toho pomocí přípravků Schwarzkopf Professional, kterým je věrný již mnoho let. Pavlína Němcová, Michal Zapoměl a Schwarzkopf Professional spojili své síly už v loňském roce, kdy se společně podíleli na vytvoření kolekce Simply Me. Ke stylingu využil Michal právě přípravky profesionální vlasové kosmetiky Schwarzkopf Professional.

Nyní se vzájemná spolupráce ještě prohloubí a Pavlína Němcová, která se stala tváří značky Schwarzkopf Professional, má nyní možnost ukázat ostatním ženám, jak důležité je svěřit své vlasy do rukou profesionálů, kteří jim s pomocí šetrných, ale účinných produktů dodají potřebné živiny, hydrataci a lesk. Společnost se snaží ve spolupráci s ikonickou modelkou inspirovat a dodat sebevědomí každé ženě, která chce nechat vyniknout svou přirozenou krásu.

Reklama