5eb3e5ee4c81cobrazek.png
Cesta k ní ale nebyla snadná. „S postavou jsem neměla problémy, byla jsem zdravá, štíhlá aholka, která měla díky aktivnímu sportovnímu životu spíš sportovní postavu,“ říká úspěšná modelka a Česká Miss 2015. „Podařilo se mi vyhrát Českou Miss, ale na nějaký čas jsem i já tak trochu podlehla diktátu módního světa a začala jsem hubnout a moje postava nebyla taková, jakou bych měla ráda,“ dodává sympatická kráska. „Došlo mi, že takhle to dál nejde, diety nikam nevedou a bez pohybu to nepůjde. Začala jsem opět dělat to, na co jsem byla zvyklá a co mi fungovalo, správně jíst a pravidelně cvičit. Díky pozitivním odezvám fanoušků na mých sociálních sítích vím, že se vám moje cesta líbí a spoustu z vás se mě také ptá, jak trénuji a co jím. Protože nejde odpovědět každému jednotlivě, 5eb3e638605e1obrazek.pngvytvořila jsem s mým týmem ucelený cvičební program, který obsahuje tréninkové e-booky, videa a jídelníčky, které sama používám.“

Nikol Švantnerová se rozhodla pomoci všem dívkám a ženám, které na své cestě za zdravou a krásnou postavou samy tápou, nebo neví, jak dál. „Cílem není udělat z vás fitness závodnice ani dosáhnout modelkovských postav. Chtěla bych zkrátka pomoci ženám, aby byly spokojenější se svou postavou, a aby se cítily lépe,“ říká Nikol. Do formy s Nikol za 90 dní vzniklo před několika měsíci a po dlouhých přípravách se sportovní e-book manuál spouští právě teď.

Těší mě, že se díky této platformě můžeme společně radovat z pohybu a společně sdílet výsledky, které nám společné cvičení přinese. I v této nelehké době, kdy se s ohledem na vzniklou situaci snažíme být více doma a nechodit ven, je strašně důležité udělat si čas na sebe. Pohyb, radost z něj i výsledky, které nám cvičení přináší, nám pomohou cítit se lépe i psychicky,“ shrnuje Nikol Švantnerová.

Plán jsem připravila s týmem profesionálních fitness trenérů a lektorů. Je ideální pro začátečníky i pokročilé, a věřím, že vám bude užitečný v případech, pokud nemáte s pravidelným cvičením zkušenosti, delší dobu jste se nehýbali, nebo jen chcete zkusit něco nového. Z vlastní zkušenosti vím, že za skvělými výsledky je cvičení zhruba z 20 procent. Celých 80 pak dělá strava. Proto k mému cvičebnímu programu připojuji i jídelníček. Těším se na vaše zprávy a přeji vám, aby se vám podařilo dosáhnout všech vysněných cílů, a to nejen při cvičení,“ dodává Švantnerová.

Nikol Švantnerová se v modelingu pohybuje již od svých patnácti let. Ve svém oboru je profesionál a díky svému úspěchu v soutěži krásy i úspěchům v oblasti modelingu pracovala také v zahraničí. V současné době nachází více uplatnění v České republice, kde žije se svým přítelem a krásnou fenkou Lili. Věnuje se cvičení, v zimě se věnuje lyžování a snowboardu, v létě zase turistice a paddleboardingu.

Fotokredit: archiv Nikol Švantnerová

S Nikol do formy za 90 dní

Jde o ucelený cvičební program, který je zaměřený na procvičení celého těla.
5eb3e618c67a2obrazek.png

Zákazníci si budou moct vybrat ze dvou verzí podle obtížnosti - pro začátečníky a pro pokročilé.

Každý program obsahuje:
e-book s cvičebními plány na 90 dní (62 stran) + video knihovnu s ukázkami cviků (76 cviků pro začátečníky, 71 cviků pro pokročilé). 
e-book s jídelníčky na 90 dní (81 stran)

Každý trénink je složený ze zahřátí, strečinku, samotného tréninku a závěrečného strečinku. Všechny cviky jsou vysvětleny, popsány, nafoceny i natočeny (viz video ukázka). První měsíc tréninků je zaměřený na hubnutí. Druhý na posílení svalů a třetí na udržení nové postavy. Stejně tak je k tomu navržen i jídelníček, který je součástí programu, lze ho zakoupit i samostatně.

5eb3e8c7704c3obrazek.png

Koncept jídelníčku:
Jídelníček na 90 dní (e-book 81 stran)
Je vždy koncipovaný modulárně, seznam potravin lze nakombinovat. Jídlo si skládá zákazník podle návodu a doporučení. Je sestaven na určitý objem bílkovin + sacharidů a tuků tak, aby v daném měsíci posloužil správně svému účelu (redukce váhy, nabírání svalové hmoty).
Zároveň zákazník najde v e-booku také doporučené dávky doplňků výživy a vitaminů (bez brandu, nenajdete zde product placement, jde čistě o doporučení prvků a vitaminů, které je vhodné ke stravě doplňovat, bez reklamních produktů).
Cílem jídelníčku i celého projektu není bezhlavé hubnutí, ale naopak budování pevné, vypracované postavy.

  • Cena cvičebního programu pro začátečníky na 90 dní:               2.599 Kč
  • Cena cvičebního programu pro pokročilé na 90 dní:                    2.599 Kč
  • Cena jídelníčku na 90 dní (samostatně, bez cvičení):                   1.599 Kč
Reklama