Světoznámá topmodelka Pavlína Němcová - Bakar (33) začíná natáčet v Jihoafrické republice nový film. Zahraje si v něm po boku amerického herce Christophera Lamberta (51), známého především z filmu Highlander.

 

V polovině srpna absolvovala kráska let do Berlína, kde se sešla s režisérem připravovaného snímku a kde se dohodli na spolupráci.

 

„Bude se natáčet asi od poloviny října do poloviny ledna v Jihoafrické republice. V překladu se film bude jmenovat Labutí píseň a já se v něm objevím po boku Christophera Lamberta. Už se na natáčení moc těším. Budu hrát s Highlandrem, kdo by se netěšil?“ svěřila se kráska, která většinu času tráví ve Francii, kde žije s šestnáctiletým synem Alainem.

 

Bude hrát i v nevěrné Kláře

Letos se modelka podívala i do Česka, kde natáčí natáčení v česko-italské koprodukci film podle románu Michala Viewegha Případ nevěrné Kláry. Film by se měl v kinech objevit již v příštím roce.

 

V Praze stihla Pavlína ukázat nejen své herecké, ale i modelingové kvality. Stala se tváří módní přehlídky Top Secret, kde se předvedla v rozmanitých druzích spodního prádla, a při té příležitosti také prozradila, jaké prádlo sama nejraději nosí.

 

„Většinou si oblékám černé nebo bílé, hlavně co nejméně nápadné. Já nacházím krásu v jednoduchosti a těmihle barvami se obvykle nedá nic zkazit,“ potvrdila modelka.

 

Poté ještě zahájila módní přehlídku na veletrhu Styl Kabo v Brně a odtud už zamířila zpět do Francie.

Reklama