Dokonalá elegance a krása jdou často ruku v ruce s přemrštěným sebevědomím. Taková kráska povětšinou moc dobře ví, že jí stačí podmanivý pohled a tají i ledovce, že zkrátka má všechno, co se jí zamane.

SodaStream

foto: SodaStream

A tak se poněkud zpovyká a začne si vymýšlet, dělat naschvály, zvládnout ji není vůbec legrace a nakonec i to, co má dělat, začne flinkat, protože ví, že jí projde i to, co jiným ne. A přece je jedna kráska, dokonce modelka oblékající dokonalý outfit od světově uznávaného a oceňovaného módního návrháře, která je skromná, dokonale plní, co plnit má, poslouchá na slovo a zvládne ji každý, i malé dítě. A není to žádná anorektička - dokonce na ní bezpečně poznáte, je-li nasycena či právě dostává hlad. Je ochotná a velmi úslužná, dokonce vás ušetří těžké dřiny!

Jmenuje se SOURCE a je zbrusu novým výrobníkem sody značky Soda Stream. Její design navrhoval přední švýcarský designér Ives Béhar, který za tuhle nádhernou užitnou kreaci získal prestižní ocenění Red Dot (obdoba filmařského Oskara pro designéry). Je opatřena LED diodami, které indikují úroveň nasycení vody bublinkami. A především -  disponuje zcela novým, převratným systémem nasazování lahve. Už žádný závit, žádný bajonet, zkrátka nic složitého, naopak – láhev teď stačí jednoduše nacvaknout. Stane se to během zlomku vteřiny a zvládne to každý. A zmiňovaná dřina, od které vám pomůže? Zkoušeli jste si někdy spočítat, kolik tun už jste za život odtahali z obchodu v rukách, když jste vláčeli balíky s vodami a limonádami? Čtete dobře – tun. Balík vod, to je nějakých 9 kilo, balík limonád až 13 kilo. V průměrné rodině to dá dohromady tunu ročně.

SodaStream

foto: SodaStream

A v téhle krásce pořídíte z jediné bombičky až 80 litrů sodovky, kterou si můžete ochutit některým z více než šedesáti druhů sirupů – z každé láhve vyčarujete klidně i 18 litrů limonády. A to nejlepší nakonec – většinu modelek musí člověk okukovat z dálky nebo na stránkách časopisů, ale tuhle, tu si klidně můžete koupit a postavit si ji do kuchyně.

SodaStream

foto: SodaStream

Více informací najdete na stránkách SodaStream ZDE

 

Reklama