Šestatřicetiletá modelka Simona Krainová a pětadvacetiletý hokejista Jiří Hudler se rozešli. Za rozchodem stojí touha blonďaté modelky po dítěti a Hudlerova nevěra s dvěma prostitutkami. Simona byla nekompromisní.

„Vyprávěl nám, jak se den před tím rozešel s Krainovou. Ona už chce dítě a on se na to necítí,“ tvrdila deníku Blesk jedna z prostitutek.

„Je pravda, že v inkriminovanou noc jsem s Jirkou nebyla. Jestli se šel někam vyrazit s děvkama, tak je pěkný idiot. Ale dokud neuvidím fotky, tak tomu neuvěřím,“ řekla konsternovaná Krainová. Přitom ještě nedávno spolu pár trávil luxusní dovolenou v letovisku Monte Argentario v Itálii, kde byli zachyceni na jachtě společně s vlivnými českými politiky.

Simoně se ale jejich vztah zdál uvízlý ve slepé uličce. Vlastně čekala na nějaké vyjádření, které by ji ujistilo, že má jejich budoucnost perspektivu, ale to se nestalo. V posledních esemeskách jí sice Jirka psal, že je ženou jeho života, ale to bylo pro Simonu málo. Doufala v rodinu, ale na to se o deset let mladší partner ještě necítil.

Jaký partner by se pro modelku hodil?

Reklama