Dara Rolins

lanek.jpg
Foto: Profimedia

Zatímco většina dam zvolila na finále róbu, zpěvačka Dara Rolins to pojala po svém. Odmítla rezignovat na pohodlnost a v duchu karanténní módy oblékla jednobarevný vzorovaný komplet s teniskami. Na předloktí se jí houpala elegantní kabelka. Na běžné pochůzky, proč ne, ale na červený koberec bychom si představovaly něco méně domáckého.

Monika Babišová s dcerou Vivien

612e05b85eb19profimedia-0629602170.jpg
Foto: Profimedia

Pražský hrad navštívila také choť premiéra Andreje Babiše, kterou doprovodila dcera Vivien. Bylo vidět, že spolu výběr outfitů, ale i líčení a úpravy vlasů obě ženy předem konzultovaly. Zvolily totiž podobné barvy a vlasy si nechaly zaplést do copů. Oba modely byly velmi elegantní a slušivé.

Nikol Švantnerová

profimedia-0629590116.jpg
Foto: Profimedia

Modelka Nikol Švantnerová nezklamala. Lehoučké průsvitné šaty vytvořil návrhář Lukáš Macháček a modelka v nich vypadala skvěle. Fialová se k jejím tmavým vlasům hodí a aby odvážné šaty opravdu vynikly, zvolila k nim jen jednoduchý culík.

Eva Klímková

612e05c3b7053profimedia-0629599446.jpg
Foto: Profimedia

Asi nejvýraznější model večera oblékla třiadvacetiletá česká topmodelka a světová vítězka Elite Model Look 2013 Eva Klímková. Červené šaty netradičního stylu jsou z dílny světoznámé značky Alexander McQueen. Klímková jim dodala rockový šmrnc robustními vysokými botami. Určitě to není outfit, kterým by se zavděčila každému.

Albert Černý a Bára Podzimková

612e05d180e9eprofimedia-0629562978.jpg
Foto: Profimedia

Na akci zavítala také nedávno zasnoubená dvojice ve složení zpěvák Albert Černý a modelka Bára Podzimková. Šaty z lesklého perleťového materiálu, které měla modelka na sobě, působily poněkud retro. Ale proti gustu.

Letošními vítězi soutěže se pro Českou republiku stali šestnáctiletá Amélie Konšelová a devatenáctiletý Alex Hanus.

kolaz.jpg
Foto: Profimedia

Zdroj: redakce, Profimedia, Instagram Evy Klímkové a Nikol Švantnerové

Reklama