Kristen Stewart

profimedia-0630326463.jpg
Foto: Profimedia

Na červený koberec zavítala i hvězda upíří ságy. Herečka absolvovala jednu z nejdůležitějších premiér svého života – na benátském festivalu se totiž poprvé promítal snímek Spencer, v němž si zahrála Británií milovanou princeznu Dianu. U této příležitosti si oblékla modrozelený komplet Chanel, který dost připomínal úbor na spaní.

Penelopé Cruz

profimedia-0630079886.jpg
Foto: Profimedia

Na zahájení filmového festivalu zvolila slavná herečka černé šaty s průstřihy na áčkové sukni, pod kterými vykukovala bílá látka. Róba, ve které přišla představit svůj nový film Parallel Mothers, pocházela z dílny Chanel a její výroba zabrala 300 hodin.

Anya Taylor-Joy

profimedia-0630460479.jpg
Foto: Profimedia

Doslova jako panenka Barbie vypadala na festivalu herečka známá například ze seriálu Dámský gambit. Do Benátek ovšem přijela s filmem Poslední noc v Soho. Saténové šaty doplněné zajímavým fascinátorem byly od značky Dior. Herečka v nich vypadala perfektně, jako vystřižená z obrázku.

Dakota Johnson

profimedia-0630352239.jpg
Foto: Profimedia

Nepřehlédnutelná byla i herečka Dakota Johnson, která vsadila na třpyt a odhalené tělo. V šatech si vyšla na premiéru snímku The Lost Daughter. Róba posetá nespočtem krystalků byla z dílny Gucci.

Cynthia Erivo

profimedia-0630329436.jpg
Foto: Profimedia

Herečka a zpěvačka Cynthia Erivo ráda překvapuje v extravagantních modelech. Nezklamala ani na premiéře sci-fi snímku Duna. Šaty značky Schiaparelli působily skutečně kosmickým dojmem. Nebo se snad omotala alobalem?

Zendaya

profimedia-0630327065.jpg
Foto: Profimedia

Na stejnou premiéru, a sice promítání snímku Duna, dorazila i herečka Zendaya, která si ve filmu zahrála. Hnědé šaty na ní byly jako druhá kůže a herečka tak odprezentovala své dokonalé křivky. V róbě Balmain vypadala famózně. Jen mokrému vzhledu vlasů jsme nepřišly na chuť.

Mariacarla Boscono

profimedia-0629902172.jpg
Foto: Profimedia

Odvážně to pojala i herečka Mariacarla Boscono. Vínové šaty Jean Paul Gaultier měly na obou stranách vysoké rozparky. Během promenádování se po červeném koberci s nimi ovšem herečka měla dost starostí, aby neukázala víc, než chtěla.

Zdroj: Profimedia, Yahoo, Vogue, Elle, Hellomagazine