Do pražského Rudolfina mohl letos jen velmi malý počet celebrit, a navíc s negativním testem na covid-19. Jindy nejen filmová, ale i módní událost roku, byla tedy velmi omezená. Jaké outfity vynesly některé zúčastněné dámy?

Jitka Schneiderová
Nejodvážnější šaty celého večera zvolila herečka Jitka Schneiderová. Ta sice vsadila na umírněnou černou, ale šaty z průhledné látky odhalovaly kalhotky s vysokým pasem i podprsenku. Herečka je doplnila jemnými zlatými šperky značky Bvlgari.

profimedia-0595669181.jpg
Foto: Profimedia

Tereza Těžká
Herečka z dokumentu V síti je sice už vdaná, ale podle šatů, které si vzala na předávání Českých lvů by si svůj slavnostní den klidně zopakovala. Róba totiž připomínala svatební šaty a Tereza v nich vypadala jako něžná víla.

profimedia-0595669868.jpg
Foto: Profimedia

Sandra Nováková
Na straně předávajících byla i herečka Sandra Nováková. Ta svým outfitem nijak nepřekvapila. Černé šaty bez ramínek byly vkusné. Neurazily, nenadchly.

profimedia-0595669106.jpg
Foto: Profimedia

Elizaveta Maximová
Za svůj výkon v minisérii Herec byla nominovaná Elizaveta Maximová. I ona upřednostnila černý model s hlubokým výstřihem na zádech. Vykukující pozadí možná mnohé svádělo k tomu hodit takzvaně minci do kasičky.

profimedia-0595670060.jpg
Foto: Profimedia

Jana Plodková
Herečka Jana Plodková se objevila v lesklých metalických šatech laděných do zelené a zlaté barvy. K jejím blonďatým vlasům šlo o dobrou volbu outfitu. 

profimedia-0595670891.jpg
Foto: Profimedia

Barbora Poláková
Z černé nudy vybočila i herečka a zpěvačka Barbora Poláková. Ta zvolila dlouhé šedé šaty z lehkého materiálu, které doplnila krémovým psaníčkem.

profimedia-0595669275.jpg
Foto: Profimedia