Většina žen zvolila na slavnostní večer šaty s výstřihem. Mnozí pánové tak nevěděli, kam s očima. Ze všech stran na ně totiž vykukovalo poprsí. 

Veronika Kopřivová

Bývalá přítelkyně hokejisty Jaromíra Jágra, modelka Veronika Kopřivová sice tráví většinu času v zahraničí, ale finále soutěže Česká Miss si nenechala ujít. Jako soutěžící se sama účastnila v roce 2012. Na večer zvolila jednoduché černé šaty s hlubokým výstřihem, které oživoval perlový pásek. Doplnila je černým psaníčkem a sandálky stejné barvy. Make-up je na večerní příležitost možná až moc mdlý a vlasy nepůsobí příliš upraveně. 

Agáta Prachařová

Černé se držela také modelka Agáta Prachařová. Outfitem sice nic příliš nezkazila, ale ani není nic, za co bychom ji mohly pochválit. Černé šaty vůbec nepůsobily slavnostně a daly by se klidně obléknout i na běžné chození po městě. Hodinky a barevné náramky se k celku vůbec nehodily a už vůbec ne k masivním náušnicím. 

Eva Decastelo

To u moderátorky Evy Decastelo už byla vidět větší snaha. Metalické šaty ovšem působily poněkud lacině a rozhodně to není náš šálek kávy. Červené nehty jsou k výrazným šatům trošku jak pěst na oko. 

Dominika Mesarošová

Se svými zbraněmi se vytasila také modelka Dominika Mesarošová. Z šatů s překřížením jí vylézala polovina poprsí, což je podle nás zbytečná vyzývavost. Policisté, kteří stojí za ní, by ji tak klidně mohli zatknout za veřejné pohoršování. Pokované psaníčko je krokem vedle, stejně jako modré nehty. 

Lucie Hadašová

Jemné rozevláté šaty v barvě lila si na sebe vzala Lucie Hadašová. Ani ona se výstřihů nebojí a své silikony klidně hrdě vystaví. Šaty nicméně patří k tomu lepšímu, co bylo na akci k vidění. Zlaté doplňky celek příjemně dotvořily. 

Gabriela Lašková

Důkazem, že sexy lze být i oblečená od hlavy k patě, byla modelka a moderátorka zpráv Gabriela Lašková. Zahalila se do stříbrných šatů ke krku s dlouhým rukávem a moc jí to slušelo. 

Co se týče výsledků, novodobou Česko-Slovenskou Miss 2019 se stala Klára Vavrušková, která zároveň získala i titul Česká Miss Earth 2019. To však není jediný titul, který byl během večera rozdán. Českou Miss 2019 se stala dívka číslo šest Barbora Hodačová, která pojede Českou republiku reprezentovat na Miss Universe.

Tam bude mít svou zástupkyni i Slovensko. Miss Universe Slovenskej republiky 2019 se stala Laura Longauerová. Miss Earth Slovenskej republiky 2019 byla zvolena Stanislava Lučková. A vyhlášen byl i mediální titul Česká Miss internet 2019. Čtenáři Blesku si za svou favoritku vybrali dívku číslo dvanáct Karolína Kokešovou.


Foto zprava: Stanislava Lučková, Laura Longauerová, Klára Vavrušková, Barbora Hodačová, Karolína Kokešová

Foto: Profimedia, Česká Miss

Reklama