Jurnee Smollett
Americká herečka, která si zahrála například v seriálu Lovecraftova země, oblékla tak trochu cirkusácký kousek v podobě saténového overalu a stejně barevných vysokých bot. Model z dílny Alexandre Vauthier Couture měl odvážné průstřihy v oblasti žeber a praktické kapsy.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Madison Bailey
Ani americká herečka Madison Bailey se barev a vzorů rozhodně nebojí. K černému svetříku s hlubokým výstřihem si oblékla mnohovrstevnatou sukni Versace z kolekce jaro/léto 2021 s motivem mořských hvězdic.

 profimedia-0611085368.jpg
Foto: Profimedia

Addison Rae
Dvacetiletá tanečnice, zpěvačka a hvězda sociálních sítí se rozhodla být tak trochu nestydatá a z přítomných byla asi tou, která nejvíc riskovala. O jejím modelu se po akci také nejvíc diskutuje na sociálních sítích. Pod sáčko si totiž vzala jen úzký proužek, který připomínal černou izolepu a bříško ozdobila netradičním šperkem. Outfit pocházel z dílny návrháře Christophera Esbera. 

profimedia-0611097363.jpg
Foto: Profimedia

Yara Shahidi
Další herečka využila příležitosti a přítomným odprezentovala vlastní model, který vytvořila ve spolupráci se značkou Adidas. Šlo o hedvábný komplet v podobě tepláků a bundičky s výrazným vzorem, který doplnila ještě korzetem. Při tvorbě vzoru se herečka inspirovala svými íránskými a afroamerickými kořeny.

profimedia-0611092262.jpg
Foto: Profimedia