Salma Hayek
Herečka dostála své pověsti sexbomby a své vnady napěchovala do úzkých semišových šatů ve výrazné fialové barvě. Tak trochu gotický nádech vytvářely i ozdobné krajky, které lemovaly dekolt a rukávy. Při chůzi herečka ukázala i vysoký rozparek, rovněž doplněný krajkovou aplikací. Model byl od značky Gucci.

622f0779a130dcl.jpgFoto: Profimedia

Lady Gaga
Zpěvačka a herečka Lady Gaga, která si naposledy zahrála ve filmu Klan Gucci, fotografům zapózovala v dramatické zelené róbě ze skládané látky s vlečkou. Tentokrát ji ale neoblékl Gucci, jak jsme byli zvyklí z předešlých akcí k propagaci filmu, ale Ralph Lauren. Šaty herečka doplnila peříčkovou kabelkou a výraznými šperky.

profimedia-0669379215.jpgFoto: Profimedia

Millie Bobby Brown
Svůj debut na červeném koberci jako pár si odbyli herečka Millie Bobby Brown, známá jako Eleven ze seriálu Stranger Things, a syn slavného zpěváka Jacob Hurley Bongiovi. Herečka oblékla nápadité šaty, které stejně jako v případě Salmy Hayek kombinovaly semišový materiál s krajkou. Šlo o značku Louis Vuitton. Herečka také odprezentovala žhavý trend, který slaví návrat, jde o vysoké operní rukavičky.

cl.jpgFoto: Profimedia

Emma Watson
Zúčastnila se i představitelka Hermiony ze série filmů o kouzelnickém světě Harryho Pottera. Ta vsadila na kombinaci černé a bílé. Zatímco vršek tvořil jednoduchý černý top, spodní část šatů od značky Oscar de la Renta měla podobu tylové sukně. Nápadité byly černé lodičky s aplikacemi kolem kotníků značky René Caovilla.

profimedia-0669383866.jpgFoto: Profimedia

Bimini Bon-Boulash
Jeden z nejvýraznějších modelů večera vynesla drag umělkyně Bimini Bon-Boulash. Asymetrické krajkové šaty trochu vypadaly, jako by si je spíchla těsně před udílením ze záclony. Doplnila je modrými operními rukavičkami a bílými punčoškami s lodičkami. Styl á la bílá paní byl na světě.

profimedia-0669357715.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Vogue, Daily Mail, Footwearnews

Reklama