Móda, móda, móda - to slovo se na nás valí ze všech stran. Jak vy osobně se kamarádíte s paní Módou? Oblékáte se podle posledních výstřelků, a nebo dáte přednost pohodlným kalhotám, kterým ve světě módy už dávno odzvonilo?

 

Já se přiznám, že se držím tak někde na středu... Ale fakt je jeden: Oblékám se podle nálady. Někdy vysloveně cítím, že chci mít pohodlí, a někdy mám naopak náladu se „vyšvihnout“. I když... nevím, zda je to věkem (asi ano), ale onen chtíč být za kočku je u mě v poslední době stejně vzácný jako sníh v červenci.

 

Přitom když zapátrám ve své paměti, v dávném, pradávném čase, kdy jsem ještě patřila do skupinky „náctiletých“,  jsem bez problému vyrazila i v sibiřském mrazu v kraťoučké mini. Bylo mi šumafuk, že umrzám, že mi modrají nohy, jen když se na mě můj idol usmál a řekl: Sekne ti to!

 

Kdeže ty časy jsou....

 

Ale zpět k módě. Napište mi, jak na svět módy pohlížíte vy. Co se vám líbí, co ráda nosíte, nebo naopak, co byste si na sebe NIKDY nevzala?

 

Máte fotky svých modelů? Máte doma zajímavé kousky oblečení? Vyfoťte je a pošlete na adresu redakce@zena-in.cz

 

Zapojte se do tématu Móda, přispějte svým názorem do vínku, zašlete nám fotky oblečení, které máte ráda, nebo které byste na sebe nevzala ani omylem!

 

I dnes totiž můžete vyhrát ;o)

 

Krásný den vám všem přeje dnešní editor

 

Reklama