Čtenářka Gerda na líčidlech dost ušetří. S malováním to rozhodně nepřehání. Občas použije řasenku a vnější koutek horního víčka zdůrazní tužkou. Jinak by na ní asi výrobci kosmetiky, ani plastičtí chirurgové nezbohatli.

Milé dámy, nevím, jak na tom kdo s líčidly je, já na nich dost ušetřím. Oční stíny jsem přestala používat dávno, řasenku mám (a to dost drahou, přece jen jsem alergik), ale skoro ji nepoužívám. Jen tak trochu přimalovávám na horním víčku lehounkou linku automatickou tužkou -  ale skutečně jen kousínek - od vnějšího koutku asi 1 cm dovnitř, čímž se snažím napravit dojem poklesu:).

Na plastiku nešetřím, do oka si z jiných, než zdravotních důvodů, vrtat nedám!  Ženy, které zamrzly v osmdesátých letech a stále mají výrazný modrý stín od obočí až po řasy, oko orámované kolem dokola černou linkou, nehodlám následovat. Držím se zásady „méně je více“. A ne, že by jich nebylo málo! Docela jim rozumím v tom, že ustrnuly ve svém mládí a nevidí změny tváře.

Když jste přes den v jednom kole, taktak stíháte práci, rodinu a na sebe čas skoro nemáte, nemůžete uvažovat hodiny nad svým vzhledem  a plácáte na sebe to, na co jste zvyklé a co jde od ruky, jen abyste mohla letět za úkoly dne. 

Móda se vrací, mládí bohužel ne. Je totiž rychlonohé, zdrhne, ani se nenadějete a některé dámy si toho ještě nestačily všimnout. Na jedné straně je to fajn, cítit se pořád mladě. Ale... Pro mě byly varováním kolegyně, které vypadaly jako postklimakterický diblík a hrály všemi barvami. Snažím se tudíž o vzhled, co okolí do rozpaků neuvede

 Gerda

Milá Gerdo, naprosto s vámi souhlasím.

¨Text nebyl redakčně upraven

Jak a čím si líčíte oči vy, milé ženy-in?

  • Vystačíte si pouze s kajalovou tužkou?
  • Nedáte dopustit na řasenku? Jakou používáte? Prodlužující, zhušťující, natáčecí?
  • Umíte si nalíčit linky? Čím si je malujete? Nosíte je denně, nebo je k výjimečným příležitostem?
  • Už jste si někdy nelepila umělé řasy? Nechala si je „nastavit“ nebo obarvit u kosmetičky?
  • Jak jste byla spokojená?
  • Máte nějakou vtipnou příhodu s malováním očí?
  • Vzpomenete si, kdy jste si svá kukadla poprvé zkrášlila?

Napište mi. Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A co můžete získat za svůj příspěvek?

a

Balíček obsahuje dekorativní kosmetiku na oči od Avonu a jako bonus malý tester nové vůně Ungaro

Reklama