Móda, extravagance a manýry jsou známé pojmy především ze světa oblékání, přehlídek nebo prezentací, kde se přední světoví návrháři chlubí svými uměleckými skvosty. Jenže existují automobily, které by cílily nejen na každodenní potřeby ve smyslu praktičnosti, komfortu a bezpečnosti, ale také na řemeslnou ruční práci, avantgardu i vytříbený luxus?

DS-IN-1.jpg
Nikoho nepřekvapí, že jak jde o tyto vznešené směry, jsou v čele vždy Francouzi, a to se v rámci automobilismu týká jedině vrcholových pařížských modelů značky DS Automobiles. Tato neobyčejná auta s elegantními názvy DS 3 CROSSBACK, DS 7 CROSSBACK, DS 4 a DS 9 totiž představují odlišné konstruktérské smýšlení, kdy se praktičnost dopravních prostředků pojí s dechberoucími uměleckými prvky.

Karoserie vozů hrají ladnými tvary a jejich ikonické komponenty odráží ztělesnění řemeslného umění, přeneseného z architektonických dílen a designérských ateliérů do nezaměnitelných světlometů, harmonicky tvarované kapoty nebo do aerodynamických nárazníků. Modely protkané tím nejlepším z Paříže jsou na silnici nepřehlédnutelné stejně jako nejkrásnější modelky na světových přehlídkových molech.
DS-IN-2.jpg
Světelné podpisy vpředu připomínají perlové náhrdelníky se vsazenými drahými kameny, zatímco podlouhlé koncové svítilny s trojrozměrným efektem podtrhují šarm každého jedinečného modelu, který patří do vznešené francouzské rodiny DS Automobiles.

Automobilová Paříž

Usazení dovnitř přenese všechny členy posádky do několika různých světů, formovaných podle zvolené interiérové inspirace. Žádná obyčejná provedení, ale detailně navržené avantgardní tahy a ladné umělecké smýšlení rozeseté kolem dokola.
DS-IN-3.jpg
K navštívení vyhlášené Pařížské opery stačí jen usednutí do vysoce komfortního vnitřního prostředí DS Opera, které oplývá jemným gilošováním převzatým z ciferníků luxusních hodinek, čalouněním z velejemné kůže Nappa, perlovým prošíváním nebo proplétáním sedadel ve stylu hodinkového pásku.
DS-IN-4.jpg
Populární pařížská obchodní ulice Rue de Rivoli se stala ústředním motivem inspirace DS Rivoli, v níž se odráží diamantové vzory přenesené do strukturovaného koženého, případně i vysoce jakostního textilního čalounění.
DS-IN-5.jpg
Prvotřídním historickým odkazem na slavnou francouzskou pevnost Bastila uchvátí bronzovými odstíny zářící provedení DS Bastille. Umělecký směr inspirovaný 14. stoletím se odráží v koženém či látkovém čalounění, stylově rozmístěném v rámci celého vnitřního prostoru.

A co síla, rychlost, vytrvalost a odolnost? Tyto do designu přenesené vlastnosti definují vozy DS v provedení DS Performance Line, které se rovněž pyšní kvalitními textiliemi a jemnou šedou Alcantarou, navíc zdobenou elegantním karmínovo-zlatým prošíváním.

Mistrovská díla

Atmosféru dokonalého luxusu doplňují ještě světově uznávaní francouzští hodináři společnosti B.R.M, kteří stvořili dokonalost ve formě výklopných analogových hodinek, vestavěných do špičkové palubní desky vozů DS 7 CROSSBACK a DS 9. Zážitek z jedinečnosti podtrhují taktéž odolné velurové koberečky nebo stylové prvky ambientního osvětlení.

DS-IN-6-alt-.jpg
Nejen auto, ale i jeho řidička může sršet šarmem snoubeným s elegancí. Jako stylový módní doplněk každé ženy totiž poslouží například originální DS kožená peněženka, elegantní rukavice Maison Fabre, slušivý hedvábný šátek nebo třeba stylové sluneční brýle od návrhářky Ines de la Fressange. Vrcholem nabídky tohoto jedinečného značkového DS butiku jsou luxusní náramkové hodinky B.R.M vyráběné pro značku DS na zakázku.

Pařížské skvosty od DS Automobiles rozbíjejí každodenní automobilovou šeď a pokaždé dodávají ten jedinečný pocit výjimečnosti, který vždy náleží jen a pouze vám.

Zdroj fotografií: DS Automobiles
DS-IN-0-perex-780-x225.jpg

Reklama