Když září slunce, rozzáříme se také, a to nejlépe v trendy bílé barvě, která v kombinaci s pastelovými odstíny vytváří svěží letní outfity. Inspirujte se novou kolekcí Tchibo, kde splývavé sukně a kalhoty pohodlných střihů ladí s pletenými pulovry nebo halenkami poutající pozornost jemnými detaily. Každý model pak dokonale zkompletují módní doplňky v podobě šátků, šperků, klobouků, opasků nebo kabelek. Zahájení prodeje 30. května 2016 v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích, ve-shopu www.tchibo.cz pro držitele TchiboCard již v úterý 24. května.

Co vás zaručeně rozzáří?

Neuvěřitelná kombinace bílé na bílé!

Tchibo

Top s tkanou vsadkou

Top pro každou příležitost. Jeho přední strana je tkaná a jde o 100% viskózu (Lenzing Viscose®), zadní strana je žerzejová, ze 100% bavlny. Předběžná cena 349 Kč.

Tchibo

Sukně s ažurovou výšivkou

Sukně je lehká, ale neprůhledná díky dvouvrstvému zpracování. Je ze 100% bavlny. Zapíná se na háčky a zip. Předběžná cena 1.090 Kč.

Tunika s ažurovou výšivkou

Tchibo

Ležérní i společenská tunika ze 100% bavlny. V oblastí trupu má zdvojenou vrstvu, díky níž není průhledná. Má postranní rozparky. Předběžná cena 699 Kč. 

Jak být rafinovaně svůdná?

Oživte světlé barvy decentně kontrastním doplňkem!

 Tchibo

Klobouk s metalizovanou přízí

Tchibo

Klobouk se zdobnou stuhou. Díky pružnému pásku uvnitř dobře drží na hlavě. Předběžná cena 399 Kč. 

Sada náušnic

Tchibo

Náušnice zdobí kamínky Swarovski®. Lze je nosit jen jako kamínky v uších nebo v kombinaci s přívěskem ve třech různých polohách. Jsou z rhodiované mosazi a mají titanovou jehlu. Předběžná cena za šestidílnou sadu je 399 Kč. 

Dutá šála

Tchibo

Šála s ažurovou výšivkou. Je jemně tkaná. Její velikost je 90 x 70 cm. Předběžná cena 349 Kč. 

Chcete zdůraznit svojí opálenou pokožku?

Volte modely světlých barev a nezapomeňte na úsměv!

Pulovr s polovičními rukávy

Tchibo

Pulovr s výjimečným barevným efektem. Efekt je docílen použitím dvou přízí v různých barvách. Pulovr má spadlé rukávy poloviční délky se širokým žebrovaným lemem. Předběžná cena 699 Kč. 

Tričko

Tchibo

Tričko opotřebeného vzhledu. Díky speciálnímu barvení a praní získalo tričko opotřebovaný vzhled. Jeho přední strana je tkaná a je ze 100% viskózy (Lenzing Viscose®). Zadní strana a rukávy jsou žerzejové a jde o směs bavlny a modalu (Lenzing Modal®). V nabídce je v pískové a světle modré barvě. Předběžná cena 349 Kč.

Reklama