kos.jpg
Foto: Shutterstock

Okázalé módní přehlídky plné světových jmen a osob z módní branže vystřídal nový, a o to odvážnější, svět digitálních médií a prezentací. Mola, modelky a nejnovější trendy se přesunuly do online živých prezentací, Intagramových vysílání, rafinovaných videí a Youtube kanálů. Tak aby ani ti největší milovníci módy o nic nepřišli. Designéři se zkrátka a dobře museli přizpůsobit dané situaci a faktu, že dobu, a hlavně pandemii, nezastaví.

Vybraly jsme pro vás šest trendů, které možná tak úplně nedefinují současnou společenskou náladu, ale jsou dost dobře cestou, jak si připomenout, proč je móda a oblékání radost a proč na ni nezanevřít. 

Tie-dye manie

Trend, který tak trochu patřil k hippies popkultuře, je zpět. Zase. Ale žádné strachy, batika dostává zcela nové rozměry. Noste ji do práce, na rande, anebo s dětmi na pískoviště. Kombinujte ji s podpatky, noste ji v podobě šatů, kaftanů, sukní nebo klidně podlehněte trendu teplákových setů. 

Dobrou inspirací pro vás může být nová česká značka Anamé, která dokazuje, že batika dostává nové a velmi cool rozměry.

ba1.jpgFoto: Mango 1 999 Kč / H&M 349 Kč / Mango 899 Kč
ba2.jpgFoto: Zara 699 Kč / Mango 599 Kč

Nohy až do nebe

Někteří už si vzali tepláky za své a bude těžké je z nich dostat. Ale ruku na srdce, není to škoda? Třeba na takové džíny by se nemělo nikdy zapomínat. Vezměte si proto tuto sezonu to nejlepší z obou změněných kousků a na světě jsou velké, široké a nohy do nebe kouzlící denimové kalhoty. Když pod ně schováte podpatky, uděláte ještě lépe!

dz1.jpg
Foto: Bershka 749 Kč / Zara 799 Kč / H&M 799 Kč
dz2.jpg
Foto: Mango 899 Kč / Lindex 1 299 Kč

Košile partnera

Vzpomínáte si na Carrie v Sexu ve městě, kdy po noci s panem Božským odchází ráno v jeho košili? Tak přesně to aplikujte tuto sezonu i vy! Košile XXL rozměrů jsou v kurzu. Noste je jako šaty, se skinny jeans, na minisukni nebo s cyklo šortkami.

ko1.jpg
Foto: Zara 799 Kč / Lindex 999 Kč / H&M 549 Kč
ko2.jpg
Foto: H&M 749 Kč / Mango 1 299 Kč

Rozkvetlé jaro

Co by to bylo za sezonu bez záplavy květin? Letos je do svého šatníku opět přivítejte. Výrazné, jasné a klidně od hlavy po paty. Pokud chcete být vidět, tento trend je pro to jako stvořený!

ky1.jpg
Foto: Lindex 1 299 Kč / Zara 799 Kč / Mango 799 Kč
ky2.jpg
Foto: Zara 799 Kč / H&M 299 Kč

Za hráče

Kdo by tušil, že se šusťákovka stane takovým trendem? Na kreativitu se ale v módním světě nikdy nezapomíná, a tak se atletická silueta opět stává jedním z must-have novinek sezony. Držte se základních barev, tenisových límečků a bílých tenisek.

sp1.jpg
Foto: Mango 1 299 Kč / Zara 699 Kč / Stradivarius 549 Kč
sp2.jpg
Foto: Adidas 2 499 Kč / H&M 249 Kč

Starý dobrý trenčkot

Nadčasový, klasický a i tak stále stejně skvělý. Pokud byste letos měly nosit jeden svršek, je to právě trenčkot. Z pruhovaným tričkem, džínami a teniskami bude vždycky šik, jako šaty zase proklatě sexy.

tr1.jpg
Foto: Zara 1 999 Kč / H&M 1 999 Kč / Mango 2 299 Kč
tr2.jpg
Foto: Mango 1 999 Kč / Stradivarius 1 299 Kč

Reklama