Třpytivé šaty Gucci, které si oblékla na předávání cen SAG 2020, jsou přímo ztělesněním elegance. Sadie v nich vypadala skoro jako večernice, která má róbu utkanou z temné noční oblohy a posetou rudými hvězdami. Ta byla pak ozvláštněna ještě křišťálovými ramínky a ladícím páskem. Nechyběla ani krátká vlečka, která zrcadlila její kaskádovitý účes.

profimedia-0493740057.jpg

Foto: Profimedia

Mladá herečka má také zálibu v kalhotových kostýmech. Bílý komplet od zančky Prada vynesla například na premiéru čtvrté řady Stranger Things v New Yorku, která se konala letos v květnu. Skládal se z překříženého oversize saka a dlouhých kalhot sahajících až na zem. O pár dní později pro změnu oblékla kostýmek v černé barvě, opět na akci spojenou s představením předposlední řady oblíbeného seriálu.

FotoJert.jpg

Foto: Profimedia

Na akce s červeným kobercem často nosí elegantní oblečení od špičkových návrhářů. Prada a Gucci patří mezi její oblíbené. Často však od těchto značek sáhne i po ležérnějších kouscích. Kalhoty s vysokým pasem a top nebo halenka patří také ke stylům, v kterých Sadie můžeme často vídat. Na akci Netflixu v červenci 2021 na sobě měla například dvojdílnou černou sadu Prada skládající se z kalhot s vysokým pasem a topem bez ramínek s logem italského módního domu uprostřed.

Na akci Chanel v New Yorku 5. listopadu 2021 se zase blékla celá do kousků právě od této značky. Měla na sobě bílé body s dlouhým rukávem s vyšitými logy značky, černé kalhoty s vysokým pasem a špičaté lodičky. Celek doplnila bílou Chanel kabelkou.

FortoJet.jpg

Foto: Profimedia

Jak si lze všimnout, většina jejích outfitů spadá do černobílého barevného schématu. Občas ji ale můžeme vidět i v barvách. Ovšem jde spíše o decentní odstíny jako je světle růžová, tělová nebo meruňková. Šaty v tělové barvě se stříbrnými flitry měla například na American Music Awards v roce 2017.

A občas upustí i od oblíbených značekjako jsou Prada a Dior. Na Emmy Awards v roce 2018 vypadala neskutečně krásně a jemně v bílých šatech ušitých na míru navržených herečkou Rooney Marou a její veganskou módní značkou Hiraeth.

FotoJrtet.jpg

Foto: Profimedia

Zdroje: Profimedia, Insider, Hollywood Reporter