di1.jpg
Foto: Profimedia

Herečka se nikdy nebála experimentování. Průchod svému bohémskému duchu a vlastní kreativitě dávala hlavně změnami účesů a barev vlasů, ale i oblečením. Ráda kombinuje ženský styl s pánskými prvky. Umí být elegantní, ale cizí jí rozhodně nejsou ani roztrhané džíny s teniskami nebo vytahaná trička. Během let ale její styl přirozeně doznal mnohých změn. Co se týče její kariéry, ve filmu debutovala už v roce 1999, kdy se objevila ve snímku Třináctý rok. Na červený koberec tedy poprvé vyrazila ještě před pubertou.

Do hereččina stylu oblékání se významným způsobem promítá její dlouholetá spolupráce s módním domem Chanel. Její šatník je říznutý francouzskou elegancí, ale zároveň i rebelstvím. Kristen Stewart se v módě odmítá řídit svázanými pravidly a obléká se jednoduše tak, jak se cítí pohodlně.

Jako teenagerka si Kristen Stewart s oblékáním na slavnostní události moc starostí nedělala. Tričko, tenisky a džíny byly její oblíbenou kombinací. Moc parády s tím na červeném koberci nenadělala a vypadala spíš, jako by si zrovna odskočila z vyučování. Vzhledem k tomu, že snímky jsou z let 2003 a 2005, se ovšem herečce rozhodně nedá nic vyčítat.

pr.jpg
Foto: Profimedia

Více začala Kristen Stewart módu řešit poté, co se stala hvězdou filmové série o upírech. Fanoušci byli pobláznění a herečka se nejen v rámci propagace jednotlivých snímků objevovala na jedné události za druhou. V šatech ovšem pózovala jen velmi nejistě a stydlivě, často ohnutá, jako by se snad chtěla před pozorností schoulit a schovat do sebe.

pr2.jpg
Foto: Profimedia

Postupem času se objevovala v zajímavějších a ženštějších modelech. Například na premiéru závěrečného dílu série o upírech s názvem Twilight sága: Rozbřesk – 2. část dorazila v roce 2012 v nude šatech s průhlednými krajkami od návrháře Zuhaira Murada. Ve stejném roce se objevila na festivalu Cannes jako dáma v rudé v modelu od Balenciagy.

nud.jpg
Foto: Shutterstock

Herečka se rozhodně nestydí ukázat své dlouhé štíhlé nohy, na které může být právem pyšná – je velkou fanynkou minišatů nebo kraťáskových overalů. Ten na první fotce vynesla v roce 2015 a opět jde o dílo Zuhaira Muradova. Na druhé fotce je herečka v třpytivých minišatech v roce 2019 od návrháře Kevina Germaniera.

kak.jpg
Foto: Shutterstock

Velkou nádheru herečka předvádí na akcích v rámci propagace filmu Spencer. Kombinace černého krátkého topu a viktoriánské sukně na první fotce je samozřejmě jak jinak než Chanel. Od stejné značky je i růžový kostýmek, který herečka oblékla na focení k filmu v roce 2019.

lak.jpg
Foto: Shutterstock

Kristen Stewart ráda experimentuje i s pánským stylem. V zajímavé střiženém saku se objevila v roce 2018 na festivalu v Cannes.

kooa.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: vogue, ew, hollywood reporter, red capret fashion

Čtěte také:

Reklama