Ewa Farna, která převzala cenu za nejlepší sólovou interpretku, měla velmi zajímavý outfit. Vysoké a široké modro-zelené kalhoty doplnila topem s dlouhými rukávy až na zem. Nejdříve v zelené barvě. Během vystoupení pak vynesla ten samý top v červené. Tentokrát s kalhotami na zavazování v pase. K tomu vždy barevně doladila i lodičky. Celek ještě podtrhly prodloužené copy a výrazné náušnice. V těchto outfitech by se Ewa nemusela stydět vyrazit například ani na zahraniční MTV EMA. Zpěvačka je důkazem toho, že i s větší velikostí se dá vypadat stylově.

626a51df39cbbFotoJetser.jpg

Foto: Profimedia

Herečka a modelka Emma Smetana na předávání cen Anděl vyměnila hned dvoje šaty. Prvními, ve kterých dorazila do Veletržního paláce, byly světle modré krátké šaty bez ramínek od Vandy Jandy, které vzadu zdobila velká mašle. Dalo by se říct, že v nich Emma byla trochu jako mentolový bonbónek. Vepředu bychom je ale o kousek prodloužili. Během pěveckého vystoupení se svým partnerem Jordanem Hajem pak na pódiu předvedla opět šaty bez ramínek, tentokrát světle růžové poseté krystaly se širokou tylovou sukní. Tyhle zase trochu připomínaly cukrovou vatu. Emma zkrátka svým výběrem outfitů vsadila na sladkosti. V obou modelech jí to moc slušelo.

FotoJetfgdgf.jpg

Foto: Profimedia

Na akci dorazila i moderátorka a influencerka Nikola Čechová alias Shopaholicnicol, která se nedávno zúčastnila soutěže Survivor. Fialové vzdušné šaty se zavazováním na ramenou, které oblékla, byly velice slušivé a hezky korespondovaly s účesem. Ten Nikole vytvořila Eliška Matějková, jak prozradila na svém Instagramu. Vyměnili bychom jen barvu bot. Bílé, které by ladily s kabelkou, by byly o dost lepší. Ale chápeme, že po většinu času stejně nebyly moc vidět.

profimedia-0686645032.jpg

Foto: Profimedia

Na akci dorazila i další účastnice Survivoru Iva Pazderková. Ta oblékla černé flitrované šaty. Působily sice trochu old school, ale Ivě perfektně padly. Výrazné líčení očí ozvláštnilo make-up. Stažené vlasy látkovou gumičkou bychom ale vyměnili za nějaký zajímavější účes. V kombinaci se šaty a červenými nehty působí celek trochu lacině.

profimedia-0686629426.jpg

Foto: Profimedia

Velmi zdařilý outfit měla zpěvačka Annet X, která si odnesla cenu za nejlepší videoklip. Na první pohled připomínala španělskou herečku Ester Expósito, kterou můžete znát například ze seriálu Elita. A vyrovnala by se jí rozhodně i svým vytříbeným módním vkusem. Dlouhou sukni s rybím ocasem doplnila krátkým topem ke krku s trendy balónovými rukávy. Ty hezky sladila s kabelkou i botami. Elegantní a velmi módní look zároveň.

profimedia-0686643349.jpg

Foto: Profimedia

Zdroj: Autorka článku

Reklama