V jednoduchosti je krása. Nová módní značka SIMPLE se objevila na našem trhu. Celý název zní SIMPLE CREATIVE PRODUCTS a dokonale ilustruje styl značky, který jedinečným způsobem spojuje jednoduchost a eleganci a současně využívá odvážné trendy. Nabízí zajímavý design, vysokou kvalitu materiálů, perfektní provedení a funkčnost. Design je minimalistický, moderní a kreativní. Návrhářka značky Lidia Kalita vytváří své návrhy pro ženy, které mají rády nejnovější trendy a kreativně si je přizpůsobují vlastnímu životnímu stylu a osobnosti.

Simple

Inspirací letní kolekce jsou avantgarda 60. let a grafiky Julia Le Parca, argentinského představitele op-artu. Pracuje s výraznými barvami, kontrasty, grafickými vzory a efektními geometrickými střihy. Podle účelu ji můžeme rozdělit do čtyř částí: Resort, praktičtější Ready-to-Wear, Business s elegantními moderními liniemi a společenská Evening. Nejvýraznějšími kousky kolekce jsou trapézové topy, šaty, cigaretové kalhoty, trendy kombinézy nebo trenčkoty.

U nás značku SIMPLE exkluzivně nabízí e-shop Answear.cz. Tady najdete i dalších 200 značek, dohromady téměř 20 tisíc produktů, a vybrané kousky můžete mít doma do 24 hodin. Vyzkoušejte také atraktivní věrnostní program Answear club, který umožňuje snížit cenu až o 50 % a také získat přístup ke speciálním výprodejovým akcím, jako jsou noční nákupy, nákupní maratony atp.

Answear.cz – jeden z největších multibrandových e-shopů s oblečením ve střední a východní Evropě. Nabízí víc než 200 nejoblíbenějších globálních značek oblečení a více než 18 000 položek oblečení, obuvi a doplňků skladem. Každý produkt je zobrazen na fotografiích vysoké kvality, které zachycují i detaily a texturu látky, navíc s detailním popisem módního specialisty. Oblečení je prezentováno na modelech a modelkách a také na přehlídkových videích. Do projektu je zapojen evropský investiční fond MCI, který stojí za úspěchem mnoha evropských e-commers firem.

Reklama