To, že má téměř každá sportovní megastar svou módní značku, není žádná výjimka. V dnešní době je to už téměř pravidlo. „Existují ale i sporty, pro které stále platí tradice spojená s elegancí. Za všechny můžeme jmenovat například dostihy, golf, tenis, ale také například veslování,“ říká Ivana Hrehová z firmy Tonak. A právě se 104. ročníkem pražských Primátorek se rozhodla spojit svou módní značku česká firma Tonak, která na slavném pražském závodě představí novou letní kolekci.

tonakJak Vás napadlo se spojit právě s Primátorkami?
Primátorky jsou společenskou a sportovní akcí, která má již vybudované dobré jméno a také svou tradici. Zároveň je to akce elegantní a spojení s klobouky nám přišlo jako velmi přirozené.

Jaké sporty jsou tradičně spojovány s pokrývkami hlavy?
Tanec, dostihy, koňské polo, může to být i tenis či například bekovky na golfu.  

Na letošních Primátorkách plánujete představit novou kolekci – čím je specifická?
Představíme aktuální letní kolekci. Obsahuje jak dámské klobouky zdobené krásnými květy, tak i jednoduché linie sportovnějších tvarů. Naprostou novinkou jsou pak originální Panama Hats až z Ekvádoru, které máme v kolekci úplně poprvé.

Nenechte si ujít náš článek zaměřený právě na klobouky!

Budou si moci návštěvníci na Primátorkách klobouky i vyzkoušet?
Ano, bude to možné. A každý pozná, co mu sedí! 

Jaká vlastně panuje situace ohledně klobouků v Čechách? Dá se říci, že se znovu vracejí do módy?
Klobouky zaznamenávají velký návrat. Doba nám přeje a my se tento trend samozřejmě snažíme podporovat. Cílem všech našich aktivit je právě ukázat ženám i mužům všech věkových kategorií, že klobouk není jen elegantní doplněk, ale je vhodný i ke zcela běžnému nošení. Jak ke kostýmku, tak k teniskám.   

Jaké podle Vás musí klobouky být, aby zaujaly dámy v této době?
Naše nabídka je velmi široká. Od zdobenějších klasických dámských kloboučků až po unisexové modely, kterým dávají přednost mladší slečny a dámy. Ty preferují jednoduché tvary a minimalistické zdobení, které nechá vyniknout liniím klobouku, kvalitě materiálu a rozličným barvám. Sledujeme aktuální trendy, barevné kombinace a spolupracujeme s jak již známými návrháři, tak s mladými nadějnými talenty. 

Sama klobouky nosíte?
Klobouky jsou samozřejmou součástí mého šatníku. Mám jich opravdu hodně, velmi ráda je nosím a dle nálady kombinuji.   

  • Na otázky odpovídala Ivana Hrehová z firmy Tonak.

tonak

Přijďte fandit veslařům na letošní 104. Primátorky!

 Již po 104. poměří v Praze na Vltavě síly nejlepší veslaři nejen z Česka – první červnový víkend se totiž pojedou tradiční veslařské závody Primátorky. Kromě napínavého souboje a krásného zážitku „od vody“ je ale pro návštěvníky připraven také bohatý doprovodný program. Děti i dospělí si zaveslují na trenažéru, vyzkouší si novou kolekci klobouků od známé české firmy Tonak a poslechnou si spoustu dobré muziky.

Krásně strávený víkend na Primátorkách si návštěvníci užijí jako vždy zadarmo.

Kdy: 2. - 4. června 2017

Kde: nábřeží u Vltavy, Praha

 

Reklama