Čtenářka Tina toho má, stejně jako velká spousta z vás hodně, co musí večer stihnout. A tak jí na to, co má ráda zbývá málo času. Ale srab jistě není. Děkuji Vám Tino za příspěvek. Zkuste si svůj sen splnit, neváhejte, uvidíte, jak Vám to pomůže!

Milá redakce, chtěla bych přispět svoji troškou do mlýna.

Nečekejte, prosím, žádný humor, erotiku ani nic jiného.

Jak trávím večery? Co je to trávení večera? Něco jako nohy na stole, krásná kniha v ruce, všude čisto, uklizeno, nekupí se mi tu prádlo na žehlení, věci na zašití, nemusím přemýšlet, co zítra k obědu, zda jsem nakrmila kvásek, zda se kočky uráčily domů, abych mohla zavřít okýnko do sklepa, zda jsem zalila skleník či odházela sníh dle ročního období, zda je manžel po jídle nebo ještě mám něco chystat?

Takové scifi. Vím, jsou na tom lidé mnohem hůř, v rámci možností jsme zdraví, starostí máme podobně jako ostatní, tak co se děje? Nevím a ráda bych našla odpověď na tuto otázku.

Opravdu je život o tom, že večer člověk upadne unavený do křesla, vhorším případě přecvakává ovladačem, v lepším kouká, co kde nového u pc?

Moc ráda si čtu, někdy zvládnu jednu stránku, někdy si musím nařídit konec a spát nebo ráno nevstanu, včera jsem knihu ani do ruky nebrala, nebyla síla.

Radku, vaši představu o krásném večeru, kam se nevešly děti ani manželka, chápu. Někdy člověk potřebuje být sám. Aspoň chvilku.

Obdivuji vás, že se dokážete sebrat a plníte si své sny.

Já jsem asi srab.

Pěkný den

Tina


Dnes máme téma dne : Jak trávíte všední večery. Více k tématu, a co můžete získat za příspěvek, se můžete dovědět kliknutím na ZDE

Příspěvky posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama