Láska - slovo, které je v těchto dnech skloňováno ve všech pádech. Může za to Valentýn – svátek zamilovaných. Patříte k těm, kteří si tento den užívají a tak trochu vybočí z normální, každodenní všednosti? Pak tedy čtěte dál. Třeba z následujících řádků vyčtete inspiraci, jak potěšit srdíčko toho, kdo je vám nejbližší.

 

Doba, kdy se milostné dopisy a přání psaly na pohlednice či tajnosnubně vkládaly do růžových, navoněných obálek, je za námi. Dnešní komunikace je, díky mobilním telefonům, rychlá a snadno dostupná. Proč toho tedy nevyužít i o Valentýnu? Vždyť mobil máme už skoro všichni.

 

Eurotelí Valentýnky

K svátku všech zamilovaných připravila společnost Eurotel speciální kolekci log, obrázkových SMS, MMS, Audio pohlednic a Valentýnských Java her. Stačí si jen vybrat a vašemu milému či milé odeslat to zaručeně nejžhavější a nejvtipnější vyznání. Pro potěšení, pro radost, pro usmání a pro pocit, že se vzájemně máte a že na sebe myslíte.

 

 

Zamilovaný telefon

Chcete-li si Valentýna opravdu užít se všim všudy, nastavte si Logo se zamilovaným obrázkem. Srdíčko, Valentýnský nápis či rozverný obrázek udělají z vašeho mobilu originální „zamilovanou“ věcičku.

Jestli máte pocit, že vaše „zvonění“ je už dost „oposlouchané“ a že právě na Valentýna, je ten správný čas na změnu, nabízí vám Eurotel samozřejmě i nové vyzváněcí melodie. Při výběru záleží jen na vkusu a momentální náladě. Váš telefon se pak může rozeznít třeba Milionářem od Jarka Nohavici, nápěvem písně Všechno je ve hvězdách od Lucie Bílé či Sedmkrát od Black Milk. Výběr je tak veliký, že si na své přijdou i opravdoví hudební labužníci.

 

Audio pohlednice

Nejvtipnější a nejúčinnější jsou určitě Audiopohlednice, které zůstávají naprosto ve vaší režii. Jak na to? Postup je úplně jednoduchý – zavoláte na 606 000 222 a složíte si Audio pohlednici přesně dle vašich požadavků. Audio pohlednice se skládá z nahraného vzkazu – kde máte na výběr z kategorií: Valentýn, Chybíš mi, Přání a pozvánky, Zábavné, Erotika, Omluvné a z lásky. K  tomu připojíte vlastní vzkaz a písničku, kterou si můžete vybrat z kategorií Láska, Pop a Rock, Narozeniny, jen tak či z Eurotel Hitparády. Tento milostný „balíček“ pak můžete odeslat tomu, kdo je vašemu srdci milý. Máte možnost nastavit i čas, kdy chcete, aby Audio pohlednice odešla. Tím si zajistíte, že ji váš miláček nedostane například uprostřed pracovního jednání.

 

MMS Pohled

Pro ty, jež přece jenom dávají přednost obrázku před zvukem jsou určeny MMS Pohledy. Že vaše láska nemá MMS telefon? Nevadí! Díky službě Eurotel MMS pohled dostane obrázek, který mu pošlete, přímo do schránky! Stačí když svým MMS telefonem vyfotografujete něco, co patří k Valentýnu. Vaše fotografie bude vytištěna spolu s textem, který uvedete. Do dvou pracovních dnů pak bude doručena jako pohlednice na udanou poštovní adresu. Adresát dostane Eurotel MMS pohled do schránky jako skutečnou pohlednici - na křídovém papíře i s vaším pozdravem.

 

Kdo si hraje, nezlobí

Pro ty z vás, kteří si rádi hrají, má Eurotel připraveny speciální Valentýnské Java hry. Pokud vlastníte telefon s podporou technologie Java, můžete si do mobilu nahrát jednu ze šesti valentýnských her, jako například Valentýnské piškvorky, Valentine Sweeper, Srdíčka a další.

 

 

Více informací naleznete na www.eurotel.cz/go

 

Krásného Valentýna!

 

 

                  
Reklama