5c7faccaf3295obrazek.png
Většina mobilních aplikací, které si dnes představíme, jsou v Češtině, takže pokud neumíte Anglicky, nemusíte se bát, že byste si s umělou inteligencí nerozuměli. Jejich ovládání je jednoduché a intuitivní, a i když zrovna nejste technický typ, vše se velice rychle naučíte. Když už jste vlastníkem chytrého telefonu, proč na něm nezkusit i něco jiného než komunikační platformy?
5c7fabbcf04bcobrazek.png

Napij se!
I když se v poslední době debatuje na téma kolik vody denně vypít a zdali není pitný režim jen skvěle marketingově zvládnuté lobby, nějaký ten litr byste do sebe denně dostat měli. Samozřejmě záleží na váze, zdraví a podobně. Aplikace Napij se vám bude každý den připomínat, že je potřeba doplnit tekutiny. Stačí jen vyplnit, v kolik vstáváte, v kolik chodíte spát a v jakém intervalu si přejete zasílat upozornění.
5c7fac3859f83obrazek.png

Sleep Better
Aplikace Sleep Better je tu od toho, aby se starala o váš spánek. Senzory v noci poslouchají podle pohybů, v jaké fázi spánku se zrovna nacházíte. Podle toho vyhodnotí, jak kvalitní spánek byl. Vy potom můžete například přehodnotit čas usínání a postupem času najít ideální interval. Mezi aspekty, které spánek ovlivňují, patří například pití kávy před spaním, stres, alkohol, postel, na kterou nejsme zvyklí či fyzicky náročný den. Aplikace proto umožňuje před každým zahájením sledování vyjmenované věci zaškrtnout.
5c7fabd1b5194obrazek.png

Aktivně a zdravě
Motto aplikace se nese v duchu teze „sport je pro všechny“! Na každý den jsou připraveny nové výzvy, za které po splnění a zaslání recenze na váš výkon, získáte body. Body můžete následně proměnit za výhry, což by vás mělo motivovat k lepším výkonům. Začínají na švihadle s počítadlem a končí relaxačním pobytem na horách v hodnotě 9 tisíc korun. Výzvy vymýšlí různí trenéři, ale i známé osobnosti. Jitka Slováčková má například připravenou výzvu s názvem „S úsměvem jde všechno líp“ a abyste získali 70 bodů, které za splnění Jitka nabízí, musíte si ten den například zlepšit náladu úsměvem nebo vypít ráno vlažnou vodu s citrónem. Jsou tu ale i náročnější úkoly, jako třeba indiánský běh nebo jóga.
5c7fabef36a12obrazek.png

Reklama