Zdravím všechny,
k dnešnímu tématu mám také já co říct ;-)

Jsem totiž, co se týče luštění křížovek a soutěžení, naprostý maniak. A vyplácí se mi to.

Soutěžit pravidelně jsem začala asi ve svých 18 letech (před 6 lety), kdy jsem nastoupila do zaměstnání u jedné telekomunikační společnosti. Pracovala jsem na směny, takže 12 hodin sezení za počítačem a telefonování jsem si hlavně na nočních směnách krátila luštěním křížovek snad ve všech možných časopisech, odesíláním odpovědí přes internet a vyhledáváním dalších a dalších soutěží na internetu. Už zpočátku se mi hodně dařilo, i když se jednalo o malé ceny, vždycky jsem byla radostí bez sebe a výhry věnovala nejen rodině, ale třeba i méně uspěšné kolegyni. Šlo většinou o hrnky, trička, plakáty, čepice...

Vyhrávala jsem přibližně jednou za měsíc, po dobu jednoho roku. Pak jsem přišla o zaměstnání a s tím i o štěstí. Po několika letech jsem se pustila do studia na VŠ a štěstí se vrátilo :-) Vyhrála jsem v jednom nejmenovaném časopise úžasné peřiny pro dvě osoby (dostali je jako bonus rodiče pod stromeček), pak nějakou tu kosmetiku, značkovou Charles Lutwidge Dogson ledvinku, vitaminové doplňky, nějaké pasty na zuby, mýdla, hrnek, tričko... A letos v lednu jsem v jiném časopise dokonce vyhrála mobil! Sice to byl mobil značky, kterou zrovna neuznávám (tím si ale nestěžuji ;-) ), ale telefon se hodil - s tříměsíčním předstihem ho dostala přítelova ségra k narozeninám ;-) Často sice přítel nadával, že celé večery jenom soutěžím a že jsem blázen a maniak, ale po všech těch výhrách už to tak často neříká. Dokonce jsem od něj letos k narozeninám dostala  roční předplatné jednoho mého nejoblíbenějšího časopisu :-).

Takže se taky jako jiné čtenářky o výhru vždycky podělím s celou rodinou a možná právě proto se mi tak daří :-) Hlavně se nevzdávat!

Hodně štěstí v soutěžení, ale i v životě

přeje altamina


Jen by mne zajímalo, jaké je ten mobil značky :-) Jinak klobouk dolů, před vámi - jste opravdu maniak.


Kolik času věnujete soutěžení?

 

téma na středu: 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Rozrušila vás výhra, že jste skončili v nemocnici?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz
DNEŠNÍ SOUTĚŽ - SVĚT LITERATURY- ZDE

Reklama