Přeji krásný den s mobilem.

Mobil, jenom to slovo ve mně vzbuzovalo něco divného a přebytečného. Měla jsem doma telefon, tudíž na co nějaký mobil?Když jsem viděla, jak lidi chodí po ulici a telefonují a slyším vše, co říkají, připadalo mi to divné a nebyla jsem schopna to pochopit.
Nejmladší dcera byla ve druhém ročníku učení a jednoho dne mi sdělila, že do třetího ročníku nepůjde, že chce nastoupit do zaměstnání. Zaskočilo mě to, a jelikož jsem věděla, že touží po mobilu, tak jsem situace využila.
Dostala jsem v zaměstnání odměny, které jsem nečekala a tak jí říkám: "Byla by škoda nebýt vyučená, a tak mám nápad. Když mi slíbíš, že třeťák doděláš, koupím ti mobil."

Jak jsem předvídala, tak se také podařilo. Mobil jsem jí koupila a dcera se doučila, i když samozřejmě dělá zcela něco jiného.
Několik mých kamarádek zrušilo pevnou linku, koupily si mobily. Dopadlo to tak, že jsem si mobil půjčovala od dcery a začínala zjišťovat, že to není na závadu, ho mít
Tak, jak jsem se bránila koupi mobilu pro sebe, nakonec jsem neodolala.
Pevnou linku jsem zrušila a dnes také chodím po ulici a telefonuji a vůbec mi to nepřipadá divné a nepochopitelné.

V jedné písni od Marty Kubišové se zpívá: "Časy se mění..."
Ano, mění a nejen časy, ale i názory.

Nejvíce jsem ohodnotila mobil, když jsem odešla do zaměstnání a manžel říká, že mu není nějak dobře. Asi za hodinu volá, že je mu zle. Naštěstí zaměstnání jsem měla přímo naproti domu, a tak běžím domů a zjišťuji, že to je zlé.prázdná
Volám záchranku, manžel dostal mozkovou mrtvici.
Lékař řekl: "Ještěže máte mobily, jinak by sám doma umřel!"
Jsou to nyní na Velikonoce již čtyři roky, jde mi mráz po těle, jen při vzpomínce. Ale opravdu, bez mobilu ani krok.
Mobil zachránil mému manželovi život.

VěrulinkaMilá Věrulinko,
jsem ráda, že to dobře dopadlo, ať se vám i vašemu manželovi daří.

Reklama