Další historku s mobilním telefonem zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Enka1. Jak to bylo s hlasitým kokrháním se dozvíte v této novince...

Téma dne zní: Mobily a vyzvánění.

Níže si můžete přečíst příspěvek čtenářky Enky1.


Nemíním psát o svých mobilních začátcích a zostuzovat se. Přeci jen už umím napsat a přijmout zprávu, dokonce i zavolám, nové číslo mi už taky nemusí ukládat synové.
Uvedu jen malou příhodu s vyzváněním.
Na chatě mě vzbudí kohoutí kokrhání. Přes rybník je malá víska, ale takhle hlasitě kokrháči ještě neprudili. Mrzutě vylezu z pelechu, synci ještě spí, skouknu bráchovy rybářské pruty, venčím psa, potkám taky méně spavou tetu. Ptám se na kokrhání - nic mimořádného neslyšela. Při dopolední kávě (synci ještě spí) všem vyprávím, jak silný zvuk to byl a podezírám okolní chataře, že si načerno pořídili drůbež.
Vám všem mobiloznalým už je jasné to, co jsem vůbec netušila. Jeden ze synů měl vyzvánění mobilobudíka nastaven na tento zvuk a zapomněl si ho vypnout. Prozradil to při odpolední kávě, když ranní kokrhání opět přišlo na přetřes. Nezabila jsem ho, protože běžel rychleji.

Enka1

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 11. dubna 2011: Mobilní telefony a vyzvánění

  • Zažila jste nějakou veselou historku s mobilem?
  • Máte specifické vyzvánění? A jaké?

Posílejte mi své příspěvky na toto téma dnes (11. dubna 2011) do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Posílat můžete buď své vyzvánění nahrané na server YOUtube a okořeněné nějakým vysvětlením, proč právě toto vyzvánění máte, anebo humorné historky s mobilním telefonem. Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění a na získání dárku: oranžová mini USB dálkovou myš Saitek a modrá podložka pod ní značky DATALINE. Do předmětu vašeho mailu nezapomeňte napsat heslo (také níže).

mys

Reklama