Ahoj,

i já se vám všem svěřím. Zrovna teď je toho na mě moc, a proto bude text asi trochu zmatený. Prosím rejpalky, aby mě dneska vynechaly, fakt jsem docela zoufalá a smutná a nemám sílu se ještě obhajovat.

Ke každému problému pár vět:

Práce  - na houby. Nadřízený mě už půl roku parádně stresuje. Je to zmatkař, vše dělá na poslední chvíli a do toho je i někdy navíc perfekcionista, který mě nechá 6krát přepisovat obchodní dopis a hádá se se mnou o blbostech typu - osvovení má být 5. pád, on tvrdí první, na dopise má být razítko a podpis, on tvrdí, že ne... Skoro pořád už tu na sebe křičíme. Jenže ráda bych v létě na dovču, a když budu bez práce, tak na ni mít nebudu. Navíc přítel chce taky odejít z práce a oba na podpoře být nemůžeme.

Škola - čeká mě promoce a kazí mi to dvě zkoušky, které patří k nejtěžším. Vůbec tu látku nechápu, a jestli je neudělám co nejdřív, můžu se s letošní promocí rozloučit. Loni jsem je nezvládla kvůli zdravotním problémům a teď jsem docela vystreslá. Pokud školu neukončím, nemůžu si hledat místo mých snů a další rok tu budu muset zkysnout, nebo se protloukat po podřadnějších místech.

O tom, že mám ze stresu napuchlé oči, fůru pupínků, zplihlý vlasy a pár kilo na víc, snad ani nemá cenu se zmiňovat. A abych si šla udělat radost nákupy? To bych na to musela mít, a navíc, když vidím oblečení, do kterého jsem se vešla, a teď už ne, je mi to líto a z obchodu odcházím.

Vím, že je na tom spousta lidí hůř - jsou nemocní, rozvedení s dětmi a bez alimentů nebo jim zemře někdo blízký, ale mě to vážně trápí a jsem ráda, že jsem se mohla trochu z toho vypsat.

pa

A.


Práce, škola, nespokojenost sama se sebou, peníze... Zná to každý. Všude jsou pozitiva i negativa. V první řadě bych se na Vašem místě zaměřila na školu. Je důležité plnit si své sny. Když jste se už dala na boj, měla byste bojovat! Určitě tu školu zvládnete! Jste už na konci :-)

Váš šéf si asi tímto způsobem léčí své komplexy. Je to běžný jev, převážně mužů, kteří nic nevědí... Pak se pozastavují nad gramatikou a nechávají přepisovat dopisy... Vydržte to!!! Alespoň do doby, kdy Váš přítel bude mít novou práci.

Co povíte jen anonymně ve zpovědnici?
Představte si, že v jedné takové právě sedíte...

napište na: redakce@zena-in.cz
Na vylosovaný příspěvek  čeká KOSMETIKA!

Proč se vám vyplatí číst čtvrteční novinky

Reklama