Tak už je tu! Podzim se vším všudy. Ještě před pár dny se slunce tvářilo, že babí léto nikdy neskončí, ale teď už opravdu začínáme věřit, že je listopad. I s tím odevšad vytrubovaným očekáváním vánočních svátků. Skutečně jen několik posledních týdnů zbývá do doby, než se vaším domovem zase ponesou koledy a vůně smaženého kapra. Nakupování dárků, ještě nějaký ten úklid, pečení vánočního cukroví, návštěva u příbuzných – no, je toho ještě hodně, co je třeba stihnout. Teď tedy rozhodně nepotřebujete ulehnout do postele s chřipkou! A co pro to děláte?
Nejjednodušším a přitom velmi účinným způsobem, jak v této hektické době dodat organismu, co jeho jest, a předejít tak možným infekčním ochořením, je pravidelná konzumace kalibrovaného komplexu vitamínů a minerálů CALIBRUM. Lékaři i specialisté-výživáři doporučují tento přípravek nejen jako reakci na to, když „na vás něco leze“, ale i jako pravidelnou prevenci před podzimními virovými onemocněními včetně chřipky. Co je také velmi důležité, Calibrum nejen že chrání vaše tělo před infekcí, ale pomáhá rovněž proti únavě a nedostatku vnitřní rovnováhy.
Tento preparát obsahuje 13 důležitých vitaminů (+ biotin) a 14 minerálů, přesně v poměru, v jakém si je tělo žádá. Z vitaminů jsou v CALIBRU zastoupeny C, E, PP, B1, B2, B6, B12, A, K1, D3, kyselina listová a pantothenová, beta-karoten a biotin. Kromě toho jsou jeho součástí minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, draslík, chlór, železo, zinek, mangan, měď, jód, selén, molybden, chróm a křemík.