Paprsky na vašem obličeji
Zářící pleť je pro nadcházející sezónu dovolených naprostou nutností. Opalující pudr Sunshimmer Bronzing Powder řady Sunbronze dává obličeji a tělu jemnou zář a třpyt. Je to bezpečný a přesto skvělý způsob, jak zkrášlit přírodní letní opálení pleti. Obsahuje ochranný faktor číslo 8, antioxidační vitamín E, hydratační a zklidňující Aloe vera a částečky odrážející světlo, které opticky minimalizují drobné vrásky.


Svůdné rty
Už samotné názvy odstínů rtěnek Sunshimmer slibují, že vaše rty budou svůdné a přitažlivé. Vybrat si můžete z odstínů Fizzy, Sun Kiss, Ibiza, 45°C a Sun Rise. Všechny rtěnky obsahují ochranný sluneční filtr SPF 8 bez chemických látek. Díky jemnému složení dodává rtěnka Sunshimmer barvu i hydrataci, a rty tak zůstávají sametově hebké… a tím i žádoucí.


Zlaté oko
Sexy výrazu dosáhnete pomocí profesionální tekuté oční linky Rimmel Professional Liquid Eyeliner ve zlaté barvě.


Tělo v rytmu slunce
Dodejte pleti třpyt a svěžest díky tělovému spreji Sunshimmer Body Mist. Osvěžující vůně obsahuje chladivý citrus, kořeněné a květinové vůně, které mají blahodárný vliv na tělo i mysl. Body Mist obsahuje jemné třpytivé zlaté částečky, které zůstanou na pokožce a prozáří ji. To jistě oceníte hlavně na letních večírcích.
Podobný efekt má také Sunshimmer Body Gleam. Je to hedvábně jemný a lehoučký gel na tělo i na obličej. Díky němu se vaše tělo zahalí do decentního zlatavého hávu, který vám ostatní budou závidět. Body Gleam obsahuje vitamín E a provitamín B5, složky, které působí na pokožku jako balzám a hydratují ji.