pánská módaObčas není špatné vědět, co se děje v pánské módě. Ruku na srdce, stejně do toho svým drahým polovičkám mluvíte a nenápadně si je měníte k obrazu svému. (Samozřejmě k lepšímu, jak jinak).

Můžete se začít radovat (nebo je litovat). Trend štíhlosti se netýká už jen nás žen. Tentokrát na sobě budou muset pořádně zapracovat i pánové.

Co byste měly vědět i vy, abyste byly v obraze?

Pánské obleky

U obleků je kladen důraz na postupné „zeštíhlování" a na detail. Barevnost přeje spíše šedé, černé a modré, střízlivějším kombinacím a jemnějším barvám.

Muž, který chce (nebo potřebuje) vypadat in, by si měl do šatníku pořídit světle šedý oblek s fialovou, případně černou košilí. Proužky se pořád drží, ale jsou méně výrazné.

Samostatná saka:

Nemají rozhodně nic společného s tzv. podnikatelským sakem porevolučních dob. Do módního kurzu se dostávají saka z bavlny a lnu. Pozor, nenosí se k nim kravata! U bavlny je patrná úprava antik, která navozuje patinu obnošenosti. Toto sako je vhodné kombinovat s džínami, popřípadě s bavlněnými kalhotami v jiné barevné tónině.

Kalhoty

Kalhoty se inspirují šedesátými lety. Preferují se střihy bez pasových záhybů, užší nohavice a celkově upnutější silueta. Takže špatná zpráva pro pupkáče. Pánové, začněte pracovat na svých pivních mozolech!

Kravaty

Kravaty se proti loňské sezoně nosí a budou nosit užší. Takže celkové zužování a zeštíhlování se netýká jen kalot a sak.

Co na to říká módní poradce René Volek? „Trendy nepřejí volným střihům, efekt dobře padnoucího obleku ve „fitu slim“ se bude mužům určitě líbit."
Podle mně - No, jak kterým!

Na našich ukázkách vidíte současnou pánskou klasiku.

pánská móda

pánská móda

A módu z přehlídky Alexandera McQueena.

pánská móda

pánská móda

pánská móda

A co na to vy? Jak se vám líbí štíhlá pánská móda? Může si ji dovolit váš partner? Mluvíte mu do oblékání?

Reklama