Milá redakce a ženy-in,

to by mě zajímalo - zdá se i vám téma sny docela intimní, nebo je to jen můj pocit? Richarde, tvoje mluvení ze spaní mě pobavilo. Taky mluvím ze spaní, takže pokud bychom se někdy sešli v jednom prostoru, mohli bychom si během spánku hezky povykládat a probrat spoustu věcí! :-))

Já si sny nepamatuju. Drtivou většinu zapomenu hned během probouzení. Určitě nemívám sny létací a padací, zato mám často sny jezdicí a řídicí. :-) Ač řidičák ani auto nevlastním, ve snu auto řídím. Pomalu si to šinu... kudysi. Opatrně do zatáček. Nebo neopatrně, ale o to veseleji. Je to jen takové točení volantem a přidávání a ubírání plynu. Možná to mám z dětství, jak jsem na kolotočích jezdila v autíčkách, nevím.

O snech se tedy moc nerozpovídám, ale možná bych mohla o jednom, který si sním za bděla. Chtěla bych cestovat - nejen tady doma, ale po celém světě. Žádné někam si zajet, strávit tam dovolenou a domů. Ale opravdu cestovat, bez konkrétního cíle, s minimem věcí, pěšky nebo stopem. Bez plánu, nevědět předem kam, nechat na náhodě, kam mě nohy nebo stopnuté auto zanesou. A cestou fotit a psát si cestovní deník o všech místech, kam se dostanu. Poznávat krajiny, lidi, to jak žijí...

Možná se mi tenhle sen jednou splní - úplně nesplnitelný není. Taky by to chtělo parťáka, někoho podobně praštěného, kdo by se chtěl taky takhle toulat světem - kamaráda, přítele nebo rytíře bez bázně a hany (to kdyby si na nás cestou chtěla dovolovat nějaká divá zvěř). :-) A kdo by se příliš nehádal na rozcestích, kudy. Přece tudy! :-))

Bezva den přeje Lenka.


Teď se tu ale červenám… Úplně neznámá žena a nabízí hovor ze spaní. Takové intimnosti… Ale cestoval bych taky a není to tak intimní, tak se můžeme třeba domluvit a jít z Prahy do Prčice nebo tak něco.:)

O čem sníte vy? Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz!

Reklama