Dobrý nápad spatřil světlo světa, a to je jedině dobře. Jen si vzpomeňte, kolikrát jste potřebovala poradit a nikdo nebyl na dosah, potřebovala jste si popovídat, když jste uložila děti, a nikdo nikde…
Tomu je konec, pokud budete chtít, naťuknete adresu a jste v dobré společnosti maminek, které řeší stejné problémy jako vy.

Web je také spolehlivým a hlavně uceleným zdrojem informací pro ženy připravující se na mateřství, těhotné a maminky s dětmi. Zároveň se zde ženy mohou setkávat, sdílet svoje zkušenosti a pocity nebo se svěřit mamince, která má podobné problémy a může pomoci. 

Právě komplexnost, snadná orientace, aktuálnost informací a také fakt, že je web zdarma, jsou největšími přednostmi babywebu, a to také proto, že spolupracuje s řadou kvalitních odborníků, například s týmem lékařů Ústavu pro matku a dítě v Praze-Podolí, se sexuologem MUDr. Radimem Uzlem, psychiatrem a sexuologem Dr. Martinem Hollým, pediatrem MUDr. Martinem Gregorou a porodníkem MUDr. Milošem Velemínským i známou dietoložkou Erikou Matějkovou.

Myslíte, že může být takový web maminkám na mateřské oporou? Také je vám smutno, když uložíte děti a jste sama doma? Jak takovou situaci řešíte?

 

Reklama