vlaknina

Cereální výrobky dnes již nejsou jen obyčejným doplňkem stravy, ale obsahují významné zdroje složek, které našemu organizmu stále častěji chybí, a zaženou malý hlad během dne. Podle výzkumů celých 42 % konzumentů cereálních tyčinek dává přednost výrobkům s označením „light“. A proto na trh vstupují nové cereální tyčinky CORNY Linea, které jsou bez přidaného cukru, plné chutí a energie, a odpovídají tak přesně představám zákazníků.

Co je to vlastně vláknina?

vlakninaPochoutka, energie a záruka štíhlé linie v jednom balení. Tyčinky CORNY Linea jsou určeny pro ženy všech věkových kategorií, které chtějí mlsat a zároveň udržovat své tělo v kondici. CORNY Linea je svačinka vytvořená ženám přesně na míru. Poznejte, co je to „Energie bez výčitek" na cestách, v práci nebo jen tak u televize.

Tyčinky CORNY Linea mají 5 příchutí, a proto si můžete v jakoukoli denní dobu vychutnat právě tu svoji oblíbenou. Tyčinky se vyrábějí z vysoce hodnotné směsi surovin - z obilovin, ovoce, medu a ořechů. Neobsahují žádná umělá sladidla, pouze cukr přirozeně vyskytující se v surovinách jako je ovoce nebo obiloviny. Jsou zdrojem vlákniny prospěšné pro naše zdraví, na rozdíl od výrobků z mouky. Také obsahují vitamíny, minerály a stopové prvky. Tyčinky CORNY Linea jsou cereální tyčinky s nejnižším obsahem kalorií na trhu cca 65 kcal na jednu tyčinku. CORNY Linea jsou vhodné také pro diabetiky.

Díky vyváženému složení se energie z tyčinek CORNY Linea dlouhodobě a rovnoměrně uvolňuje. Člověk je tedy zásoben energií delší dobu a pocit hladu je oddálen. Vedle jednoduchých sacharidů totiž obsahují přibližně stejný počet komplexních sacharidů, které tělo zpracovává postupně.

vlakninaCORNY Linea však nejsou jen pro mladé lidi nebo pro osoby produktivního věku. Jsou totiž přínosem i pro starší populaci. Je tomu tak proto, že starší a staří lidé obvykle nemají dostatek vlákniny a inklinují ke sladkostem nevhodného druhu. To zhoršuje často se vyskytují diabetes 2.typu a přispívá to i k plíživému vzestupu tělesné hmotnosti. Tyčinky CORNY LINEA jsou pro ně ideálním řešením.

Více informací najdete na stránkách www.corny.cz

Reklama