Mlsání nejen pro malé
5d1c83fc6a84fobrazek.png

Hledáte-li, co dát svým nejmenším na svačinku nebo když mají chuť na něco sladkého, zkuste bezlepkové kukuřičné, rýžové či pohankové křupky. Jsou bez soli, bez lepku a jsou vhodné pro děti již od 6 měsíců. Bezlepkové křupky nejsou však jen dobrotou pro malé. Křupky s příchutí, ve sladké nebo slané variantě, jsou oblíbené i u větších dětí a dospělých, kterým záleží na nutričně výhodnější variantě mlsání.
5d1c84694d80aobrazek.png

Kdy mít po ruce bezlepkové křupky:

  • na výletech a na cestách
  • na procházkách s dětmi v kočárku
  • vždy, když není k dostání vyvážená svačinka
  • večer u televize, když chcete alternativu oplatek, chipsů a jiných snacků
  • když chcete zahnat malý hlad – ve škole, v práci, v přírodě i v autě

Křupky pro každého!

Křupky REJ budou chutnat každému. Můžete totiž vybírat z mnoha chutí, tvarů a variant, z nichž některé jsou vhodné pro děti již od 6. měsíce věku. Kromě kukuřičných křupek vyrábíme také výraznější pohankové nebo extra křehké rýžové, všechny bez přídatných látek a soli. Dbáte-li na složení svého jídelníčku, jsou pro vás ideální variantou.

Větší děti a dospělí si s chutí křupnou do ochucených křupek – jemně solených, pomerančových a jahodových s lyofilizovaným ovocem, banánových s čokoládou, arašídových s nižším obsahem tuku a soli nebo do velmi oblíbeného barevného mixu kukuřičných kuliček s příchutí několika druhů ovoce. Vidíte, že máte z čeho vybírat. Tak vzhůru do křupání!

5d1c84a7269d2obrazek.pngPOZOR! Pak Křupka vám přináší VELKOU LETNÍ FOTOSOUTĚŽ

I tentokrát můžete vyhrát skvělé ceny:

1. cena: 1. místo KŘUPKY NA ROK ZDARMA
2. cena: QUIET BOOK MŮJ SLABIKÁŘ V HODNOTĚ 2200Kč
3. – 10. cena: KUFŘÍK PANA KŘUPKY SE SVAČINKOU A ROZVRHEM HODIN
5d1c849ad633fobrazek.png

Vezměte pana Křupku (ať již plyšového anebo jeho křupky) na prázdniny, vyfoťte se a pošlete nám fotografii na email soutez@pankrupka.cz. Ze všech vybraných fotografií vybere naše porota 10 nejoriginálnějších obrázků, ze kterých vylosujeme výherce 1. a 2. ceny a zbývajících 8 vylosovaných dostane 3. cenu. Všichni zúčastnění od nás tradičně získají slevový voucher v hodnotě 15% na nákup v eshopu.

A jak budeme hodnotit originalitu? Například nejvzdálenější místo, nejvyšší místo (a nebo nejnižší), nejnáročnější cestování, nejvíc pánů Křupků apod. Zaujmout nás může cokoliv, je to na vaší fantazii.. NEZAPOMEŇTE V MAILU UVÉST VAŠE JMÉNO A MÍSTO DOVOLENÉ!!

Tak hurá do toho!! Soutěž končí 31. 8. 2019.

Vítěze bude zveřejněn 15. 9. 2019.

Do krásné soutěže pana Křupky se můžete zapojit ZDE.
5d1c84ba9992aobrazek.png

Reklama