Dovolená, prázdniny a koupání se blíží a ať jsme připraveny nebo ne, léto se zeptá, co jsme dělaly v zimě a na jaře. Oblékne nás do plavek a na pláži očima kolemjdoucích zkontroluje, zda jsme řádně cvičily a držely tu dietu, o které jsme po vánocích tolik mluvily a ke které jsme se na Silvestra svatosvatě zavázaly.

Ještě nejste připravená, ještě kousek shodit k dokonalosti? Hlavně to nezkoušejte pomocí nějaké drastické diety. K rychlému a efektivnímu zhubnutí doporučujeme cvičit denně alespoň 15 minut, posilovat problémové partie a dávat bedlivý pozor, aby náš kalorický příjem nepřesahoval kalorický výdej.

Hubněte s rozumem (hlavní motto PhDr. Ivy Málkové). Rozumné hubnutí znamená úbytek tak maximálně 0,5 kg týdně. To znamená, že pokud nezvýšíte svou pohybovou aktivitu, tak by váš denní energetický příjem měl být snížen o cca 2 000 kJ. Denní energetický příjem by se tak měl pohybovat pro ženy mezi 4 000 a 6 000 kJ, pro muže je to o 1 000 kJ více. Denní příjem by neměl (bez lékařské indikace) poklesnout pod 4 000 kJ.

Jestli je právě toto pro vás problém, máme pro vás skvělý tip – celozrnné, trvanlivé chleby KNUSPI. Jsou plné vlákniny, a to je přesně to, co teď potřebujeme. Vláknina nám totiž dodá pocit sytosti i při relativně malém množství snědeného jídla, a tedy i při malém množství přijatých kalorií. Důležité je však přijímat dostatečné množství tekutiny. Neboť vláknina obsažená v křupavých plátcích KNUSPI teprve při spojení s tekutinou nabyde, a získá tak schopnost zasycení. Je to zdravý, výživově hodnotný výrobek a plně si zaslouží, abychom jeho jednotlivé druhy představili lépe. Začneme s křupavými, vícezrnnými plátky Knuspi se sýrovou příchutí.

Můžete uklidit křupky, buráky a vysokokalorické brambůrky, které tak rádi debužírujete u televize nebo s kamarádkou při návštěvě. Plně si vystačíte se sýrovými Knuspi, uvidíte sama. Sýrové jsou ze všech druhů celozrnných plátků, které firma EXTRUDO Bečice s. r. o vyrábí, nejoblíbenější. Voní a chutnají po čerstvě strouhaném Parmazánu, hodí se ke všem jídlům jako příloha a jsou ideální pochoutkou k pivu nebo vínu. Můžete je však chroupat i tak, jak jsou, nebo je použít místo veky či rohlíků na obložené chlebíčky či jednohubky.

Jejich předností, stejně jako u ostatních druhů křupavých plátků je nízký obsah tuku (pochází pouze ze surovin, ze kterých se chlebíčky vyrábějí). Neobsahují cholesterol. Jsou vyrobeny pouze z přírodních surovin, vhodné pro diabetiky a mají vysoký obsah vlákniny.

KNUSPI Sýrový

Složení: pšeničná trhanka, rýže, žitná trhanka a mouka tmavá, sušená bramborová kaše, sušená syrovátka, sůl, sýr (1,45%)

Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku: energie 1 349 kJ, bílkoviny 10,8 g, sacharidy 68,9 g, cukry 2,4 g, tuky 2,4 g, vláknina 9,7 g, sodík 0,42 g

Tak co, ještě váháte, zda je nezkusit?

Reklama