Značka Sunárek opět rozšiřuje svou produktovou rodinu, tentokrát o úplnou novinku, která v jejím portfoliu dosud chyběla. Je jím mléčný nápoj Sunárek Mlíčko na každý den, který se jistě stane chutnou a zdravou svačinkou pro děti. Zároveň jim poskytne dostatečné množství vitamínů a vápníku, potřebného pro správný růst a vývoj kostí. Nové mlíčko je vhodné i pro cestování díky svému praktickému balení a jednoduchosti přípravy – stačí jej pouze smíchat s vodou!   Mlíčko na každý den je vhodné pro teplou i studenou přípravu pro děti od 3 let. Od března 2015 je k dostání ve dvou oblíbených příchutích vanilka a čokoláda.

Lahodné mlíčko na každý den je perfektní svačinkou pro děti od tří let. Jeho příprava je tak jednoduchá, že starší děti si jej zvládnou přichystat i samy – stačí pouze smíchat s vodou! Jeho nespornou výhodou je také praktické balení. Mlíčko na každý den je již naporcované, stačí z krabičky vyndat pár sáčků, dát do svačinového boxíku či batůžku a vyrazit vstříc dobrodružství. Věřím, že vaše děti potěší i tetovačka jako dárek uvnitř“ dodává Simona Hřebíčková, brand manager značky Sunárek.

SunarPříprava Mlíčka na každý den je velmi jednoduchá. Stačí nasypat obsah sáčku do sklenice a smíchat se 150 ml horké nebo studené vody. Kromě toho, že si děti pochutnají na lahodném mléčném nápoji, najdou v každém balení i malý dárek – tetovačku s krásnou žirafkou, která se stala neodmyslitelnou součástí značky Sunárek. Pro své praktické balení po jednotlivých porcích a snadnou přípravu je Mlíčko na každý den vhodným společníkem na krátké i delší cesty a výlety, do svačinových boxíků do školky či školy a děti si jej tedy mohou vychutnat kdykoliv a kdekoliv během chvíle.

V každém balení Sunárek Mlíčko na každý den o hmotnosti 160 g je celkem osm sáčků po 20 g. Díky vyváženému složení jednotlivých porcí je mléčný nápoj dalším přísunem tolik potřebných vitamínů a především vápníku, který zajišťuje správný růst kostí.

Sunar

Sunárek Mlíčko na každý den je k nalezení v regálech rozpustných nápojů do mléka a v sekci dětské výživy. K dostání je od března 2015 za cenu 99 Kč ve dvou variantách - příchuti vanilka a čokoláda.

Reklama