Je mléko a... mléko pro malé objevitele, kteří začínají prozkoumávat svět všemi smysly. Zasytí, zajistí vitalitu, a dokonce i ochrání. To vše díky speciální formuli navržené pediatry – mléko pro juniory je prostě věda!

juniorPrvní narozeninová oslava je tu! A oslavenec toho už spoustu umí: bez držení stojí, začíná dělat první samostatné krůčky, přibírá do svého slovníku další smysluplná slovíčka, pokouší se sám jíst lžičkou... Mléčná výživa však stále hraje v jeho jídelníčku významnou roli. Je mu sice rok, ale rozhodně to neznamená, že by nastal čas přejít na „normální“ kravské mléko! To však pro děti do tří let věku není vhodné! Příroda jej nevytvořila pro zdravý vývoj dětí, ale telátek. Obsahuje příliš mnoho bílkovin a solí, málo železa, jódu a některých vitaminů. Navíc přináší vysoké riziko vzniku alergie.

Z kojence se po prvních narozeninách stává batole, a stejně jako se mění pojmenování jeho věku, proměňují se také požadavky na jeho mléčnou stravu. Nestlé Junior mléko Bifidus 1+ je nová mléčná výživa vyvinutá podle nároků batolat ve věku od jednoho roku. Nalézt vyvážený poměr energie, vitaminů a minerálních látek v mléku pro malého človíčka poznávajícího svět ale není jen tak. Proto se na tvorbě složení Nestlé Junior mléka Bifidus 1+ podílel také tým dětských lékařů - ti přece znají potřeby dětí v jednotlivých fázích jejich vývoje nejlépe. Děti se v tomto období setkávají se spoustou nových vjemů: maminka je dosud držela v přísně čisťoučkém prostředí, ony však při objevování světa často ochutnávají věci, které k jídlu vůbec nejsou, mají často špinavé ručičky, hrají si na pískovišti, mazlí se s domácími mazlíčky. Ačkoliv se jejich imunita zatím stále ještě vytváří, musí „jet na plné obrátky". Proto je Nestlé Junior mléko Bifidus 1+ obohaceno o přátelské bakterie Bifidus Bl, které přirozenou obranyschopnost dítěte pomáhají posilovat. Kromě toho se významnou měrou podílejí na celkové harmonizaci střevní mikroflóry a tedy i zažívání.

Jedinečná nutriční rovnováha Nestlé Junior mléka Bifidus 1+ spolu s 13 základními vitaminy, železem, vápníkem a esenciálními mastnými kyselinami zajišťují optimální růst a vývoj dítěte. Půl litru nápoje každý den dodá dítěti veškeré potřebné živiny, vitaminy i minerální látky v takovém poměru, který v daném období právě potřebuje. Maminky potěší praktické balení v plechovce, které umožňuje hygienické dávkování po celou dobu používání, i snadná příprava, kdy se sypká směs snadno rozpustí i ve studené vodě. Juniorská kojenecká mléka malým nezbedům chutnají a maminky mají jistotu, že svým batolátkům dávají to nejlepší.

Balení Nestlé Junior mléko Bifidus 1+: 400 g a 900 g
Doporučená cena: 186,90 Kč za 400 g a 358,50 Kč za 900 g

K dostání v lékárnách, drogeriích DM, Rossmann a Schlecker a ve vybraných řetězcích

 

Reklama