Mlékárna Valašské Meziříčí se spojila s mezinárodní společností Manner, s níž společně vyrazila na velkou Manner Tour. Ta v rámci výročí 125 let na trhu oplatek zavítala i do České republiky v polovině května a setrvá do konce června. Celkem navštíví Manner Tour sto dvacet pět míst ve městech celé Evropy.

Jenom v Čechách, na Moravě a na Slovensku to bude čtyřicet pět lokalit. Mlékárna doprovodí konvoj zábavy a laskomin na našem území.   Promo team projede okolo deseti tisíc kilometrů. Návštěvníci této akce se mohou těšit na nafukovací a skákací atrakce, moderátora v roli továrníka Josefa Mannera – zakladatele firmy, hudbu, dárky, soutěže, sampling i horkovzdušný balon Manner. Mezi nejatraktivnější místa, kde se celá kolona zastaví, bude patřit například ZOO Lešná ve Zlíně, Poděbrady, Máchovo jezero, Praha a jiné. Mlékárna na akci představí své stálice a jedny ze svých nejoblíbenějších výrobků – kefírová a acidofilní mléka. V rámci Manner Tour tak zahájí oslavu mléka a mléčných produktů, jež vyvrcholí 22. května ve Valašském Meziříčí na akci „Den mléka“.

Mlékárna Valmez

„Jsme velmi rádi, že jsme se mohli zapojit do Manner Tour 2015 jako jeden z partnerů a navštívit naše zákazníky na řadě míst celé České republiky,“ říká Zdeněk Bukovjan, Sales&Marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „V rámci tohoto partnerství zve Mlékárna Valašské Meziříčí všechny své příznivce, aby ochutnali naše výrobky z Valašska,“ dodává Zdeněk Bukovjan.

Mlékárna Valmez

Mlékárna Valašské Meziříčí se rozhodla zapojit v rámci významného výročí mezinárodní firmy Manner jako jeden z partnerů této akce na základě společné filosofie obou společností. A to kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům svoji nezaměnitelnou chuť.

Mlékárna Valmez

V každém městě odstartuje zábava ve všední dny od 13–18 h a o víkendech od 10–16 h, časy se  mohou změnit dle typu akce. 

Mlékárna Valmez

Přejeme Vám dobrou zábavu a dobrou chuť!

Reklama