Nejen že hraje klíčovou roli ve vývoji dítěte, ale je také významným zdrojem beta palmitátu, který je vhodný pro děti s citlivým bříškem, a navíc skvěle chutná a děťátka tak díky němu mléko lépe přijímají. Pokud svého malého potomka dokrmujete umělým mlékem, dobře vybírejte – lahodný mléčný tuk hledejte ve složení a to v čele s ikonickým Sunarem.
5be952f4e1a5cobrazek.jpg
Multifunkční mléčný tuk

Že není mléko, jako mléko, vám potvrdí především lékaři a vědci, kteří se kojeneckou a dětskou mléčnou výživou intenzivně zabývají. Nejmodernější vědecké technologie totiž potvrzují, že mléčný tuk je významný zdroj energie. V náhradní mléčné výživě, která po vzoru mateřského mléka obsahuje i mléčný tuk je rozptýlen ve formě miliónů malých kuliček, které jsou obaleny speciální membránou plnou esenciálních bioaktivních živin.

Mléčný tuk je pro miminko nejbohatší zdroj energie, napomáhá lepšímu vstřebávání vitaminů rozpustných v tucích (A, D, E, K), je velmi dobře stravitelný a tím také přispívá ke spokojenému bříšku a klidnému spánku. Navíc je zdrojem mnoha biologicky aktivních látek.

Najít to správné mléko
5be9530464d80obrazek.jpg

Právě pro všechny jeho výhody je třeba mléčný tuk hledat i v náhradní výživě. Sledujte pečlivě složení a hledejte položku mléčný tuk. Splést se nemůžete s náhradní mléčnou výživou značky Sunar, která obsahuje mléčný tuk ve všech svých řadách. Unikátní je pak řada Sunar Premium. Ideálně totiž kombinuje mléčný tuk a další složky, a tím podporuje správný vývoj a růst každého kojence i batolete. Kromě mléčného tuku jsou v Sunaru Premium obsaženy kupříkladu prebiotická vláknina GOS, nukleotidy, dále vitaminy A, C a D, které přispívají ke správné funkci imunity, která se intenzivně vyvíjí v prvním roce života. Další složkou náhradní mléčné výživy Sunar Premium je kyselina alfa linolenová, která napomáhá vývoji mozku a jeho důležitých funkcí, beta-palmitát jako součást mléčného tuku, který je vhodný pro děti s citlivým bříškem a  přispívá k jeho spokojenosti. A hlavně tento mléčný „koktejl“ malým strávníkům díky jemné chuti mléčného tuku velmi chutná.

Sunar dobře ví, jak geniální je přírodní mateřské mléko. A právě proto je mléčná výživa od Sunaru svým složením tak jedinečná. Po ukončení období kojení by mělo být mléko i nadále důležitou součástí pestrého jídelníčku dítěte, díky čemuž bude dítě hezky růst a vyvíjet se.
blobid0.jpg

Kojení je pro kojence nejlepší způsob výživy. Kojenecká výživa by měla být podávána na základě doporučení pediatra. Způsob použití a další informace na obalech a webových stránkách www.sunar.cz. Uvedené informace se dle zákona nevztahují k počáteční kojenecké mléčné výživě.
5be952ddd203dobrazek.jpg

Přečtěte si také: