Ano, zní to šíleně, ale funguje to. Nedávno se o tom přesvědčila Kim Kardishian, nebo naše Alice Bendová. Obě dámy vyzkoušely převratnou metodu mikrojehličkování. Touto metodou se vám aplikuje Vaše vlastní krevní plazma, která je před zákrokem odborně odebrána.

krev

Ačkoliv snímky ze zákroků vypadají víc než drasticky, ve skutečnosti je tento “krvavý” zákrok prakticky bezbolestný. Fígl spočívá v tom, že po aplikaci znecitlivujícího krému vám pleť ošetří aplikátorem s desítkami mikrojehliček, pomocí kterých vám do pleti vpraví vaši vlastní plazmu, která je odstředěná od vaší krve. Výsledek je téměř zázračný a to i díky tomu, že vám do těla nevpravují žádný chemický materiál, ale jen to, co je vám vlastní. Zákrok trvá asi půl hodiny a již za 48 hodin můžete použít běžný make-up. To je velká výhoda i oproti chemickému peelingu, po kterém rekonvalescence trvá daleko déle. Mikrojehličkování se na rozdíl od podobných laserových ošetření může provádět kdykoliv během roku, dokonce ani sluneční záření ošetřené pokožce nevadí. Takže na zákrok si můžete odskočit klidně I těsně před dovolenou. No není to paráda?

Zeptali jsme se na ošetření krví lékařky z Lovosické kliniky neoClinic, MUDr. Michaely Halvíčkové,  kde právě toto ošetření kromě jiného nabízejí:

V čem je ošetření plazmaterapií tak unikátní?

plazma1Plazmaterapie neboli léčba vlastní krví, je poměrně nová metoda, která pomáhá regenerovat kožní buňky. Její unikátnost spočívá v tom, že využívá tělu vlastní regenerační proces k boji s předčasnými projevy stárnutí – vráskami, povadlou a unavenou pletí i nadměrným vypadáváním vlasů. Vzhledem k tomu, že nevyužívá žádných jiných chemických přísad, eliminuje tak riziko alergických reakcí a jiných nepříjemných vedlejších účinků či rizik. Během plazmaterapie dochází přirozenou cestou k oživení a regeneraci kožních buněk, vyhlazení vrásek, podpoře produkce kolagenu v těle nebo k revitalizaci vlasových kořínků. Plazmaterapie je tedy vhodná jak při boji s projevy stárnutí, tak při léčbě nadměrného vypadávání vlasů.

Výhodou plazmaterapie je nenáročnost zákroku pro klienta – následující den po aplikaci může pokračovat v běžných aktivitách. Díky anestetickému krému, který je součástí ošetření, je bolestivost během i po zákroku minimální.

Pro bližší informace navštivte www.neoclinic.cz

plazma_logo